Red Band Trailer prequelu Kingsman: První mise láká na gentlemanskou akci

Film Kingsman: První mise se představuje v novém Red Band Traileru. Fanoušci série se mohou těšit na suchý britský humor, přehnané násilí, akci a hlavně na první gentlemany tajné služby Kingsman.

JoJo's Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean debutuje na Netflixu

Nový trailer na šestou část šíleného akčního anime JoJo's Bizarre Adventure s podtitulem Stone Ocean překvapuje netflixovskou premiérou.

Toei oznámilo nový Dragon Ball Super film pro rok 2022

Legendární série Dragon Ball získá další přírůstek. Bude se jednat o druhý film z podsérie Super, čímž naváže na úspěšného Brolyho. Scénář napíše původní tvůrce Akira Toriyama.

Oficiální oznámení JoJo's Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean anime

JoJova prazvláštní dobrodružství jsou tady s námi pěknou řádku let. Nikdo asi nepochyboval o tom, že se dočkáme další série, nyní to však máme černé na bílém i s malou ukázkou.

Keanu Reeves a pokračování Constantina, fanoušci se pravděpodobně dočkají sequelu

Peter Stormare, který na stříbrném plátně ztvárnil jednu z nejznámějších verzí Satana, na svém Instagramu nedávno oznámil natáčení sequelu Constantina.

Komiksový vydavatel BOOM! Studio připravuje komiks Mega Man: Fully Charged podle stejnojmenného seriálu

Mega Man je již známá a dlouholetá videoherní značka. Kromě her bylo natočeno i několik seriálů. Na motivy toho posledního s názvem Mega Man: Fully Charged vzniká i stejnojmenná komiksová minisérie.

Vznik superpadoušky Harley Quinn podle komiksového autora Stjepana Šejiće

Nedávno jsme Vás informovali v našem článku o hororovém komiksu ze série DC Black s názvem Batman: Zatracení. Z této série pro dospělé čtenáře měl ještě tento měsíc vyjít komiksový svazek Harleen.

Dočkáme se komiksu podle Lovecraftových Hor šílenství?

Jeden z průkopníků literárního hororu svým dílem ovlivnil všechny možné žánry. Hry, filmy a mnoho dalších. Nyní by se měl jednou z nejznámějších knih H. P. Lovecrafta inspirovat komiks.

Film podľa oceneného komiksu Superman: Rudá hvězda v prvom traileri

Oceňovaná komiksová miniséria Superman: Rudá hvězda, ktorá sleduje Sovietsku verziu Supermana, sa dočká filmového spracovania. To sa ukazuje v prvom traileri.