Trailer na tajemný krimi seriál Copenhagen Cowboy přislibuje bizarní a působivou podívanou

Netflix se nedávno pochlubil trailerem na svůj nový seriál jménem Copenhagen Cowboy, který si vzal na starost slavný dánský režisér Nicolas Winding Refn. Pořádné informace o ději ale zatím nemáme.

Film Mona Lisa and the Blood Moon představí dívku s nadpřirozenými schopnostmi, která utekla z blázince

Saban Films příští měsíc představí krapet bizarní podívanou jménem Mona Lisa and the Blood Moon, v níž budeme sledovat kroky mladé dívky s nadpřirozenými schopnostmi, která utekla z blázince.

Nové mysteriózní krimošky od režiséra Old boye se dočkáme ještě letos

Talentovaný jihokorejský filmař Park Chan-wook nám po šesti letech konečně představí svůj nejnovější film. Ten ponese název Decision to Leave, přičemž se zaměří na jedno velice podivné vyšetřování.

Trailer na korejský akčňák Spiritwalker připomíná Johna Wicka s nadpřirozenými schopnostmi

Studio Well Go USA Entertainment nedávno vydalo oficiální trailer na mysteriózní akčňák jménem Spiritwalker, ve kterém se hlavní hrdina po každých dvanácti hodinách převtělí do někoho zcela jiného.

Režisér Amazing Spider-Mana natočí thriller s dávkou nadpřirozena jménem Day Drinker

Marc Webb se vrací do světa filmu. Zrežíruje totiž thriller jménem Day Drinker, o jehož scénář se postaral Zach Dean, jeden z tvůrců povedené akční sci-fi jménem Válka zítřka z minulého roku.

V dobrodružném seriálu Theodosia bude skupinka teenagerů bojovat s temnými egyptskými silami

HBO Max nedávno zveřejnilo nový trailer na nadcházející dobrodružný seriál jménem Theodosia. Seriálová adaptace knižní série si posvítí na mladou dívku, která se utká s prastarou egyptskou hrozbou.

Trailer na adaptaci knihy Stephena Kinga představuje dívku, která si umí hrát s ohněm

V závěrečném jarním měsíci se dočkáme zcela nové adaptace slavné knihy Stephena Kinga, která nese název Firestarter. Vyprávět bude o dívce, která dokáže ovládat oheň. To však upoutá něčí pozornost.

Akční snímek Pěstní msta rozšíří universum Zabijáků Wu, Kai Jin se bude mstít v Bangkoku

Netflix představil upoutávku na snímek Pěstní msta, který se stane pokračováním akčního seriálu Zabijáci Wu. Přehlídka bojového umění odstartuje v druhé polovině února.

Poklidná práce s kazetami se změní v hrůzné a nadpřirozené vyšetřování zvrácené sekty

Netflix nám již za týden nadělí další seriálovou podívanou, pod kterou jsou podepsaní samí veteráni hororového žánru. Bude se zabývat vyšetřováním tajemné sekty, ve kterém se bude manipulovat s časem.

Mariňák vzal své syny pryč z domova, aby je ochránil před nadpřirozenou a tajemnou hrozbou

Ve sci-fi Encounter se nám představí mariňák Malik Khan, který si je vědom toho, že Země se stála místem útoku jakéhosi mimozemského organismu. Se svými dvěma syny proto prchá do bezpečí.

Ethan Hawke se ukáže jako sadistický vrah dětí v povídkovém hororu Černý telefon

Americké studio Universal Pictures přichází s dalším hororem. Snímek Černý telefon vychází ze stejnojmenné povídky Joea Hilla, jež se soustřeďuje na nájemného kouzelníka, který potají vraždí děti.

Amazon sází na Blumhouse, během podzimu vyšle na stream hororové kvarteto

Amazon společně s americkým studiem Blumhouse Productions uvede na svých stránkách čtveřici hororů, které zastřešuje název Welcome to the Blumhouse.

Hororová minisérie Pomsta s chutí třešní spojí Hollywood s čarodějnickými rituály

Netflix vydal oficiální upoutávku na zbrusu novou minisérii Pomsta s chutí třešní, která diváky naučí, že černá magie není vždy ta nejlepší cesta, jak někomu zničit život.

Candyman dostal další trailer připomínající datum premiéry

Jeho jméno znají všichni, ale vyslovit si ho netroufne nikdo. Studio Universal Pictures přichází s dalším trailerem k nadcházejícímu hororu Candyman, za nímž stojí Nia DaCosta.

Ubisoft ukázal trailery na Werewolves Within a pokračování Mythic Quest

Ubisoft se neangažuje pouze v herní branži, do té filmové má taky co říct a co si budeme. Nové trailery na Werewolves Within a pokračování Mythic Quest jsou víc než lákavé.

Werewolves Within už nebude jen slavná videohra, ale také celovečerní film kloubící prvky hororu a situační komedie

Nový trailer od IFC Films ukazuje, jak to v praxi vypadá, když ožívá slavná VR hra. Videoherní koncept Werewolves Within se dočká stejnojmenné filmové adaptace, za kterou stojí Josh Ruben.

První řada seriálu Světlo a stíny si ze světa Grišů ukousla víc, než je schopna přežvýkat

Netflix verze románového světa Grišů přináší oku lahodící spojení carského Ruska a magie, v příběhové a dramaturgické rovině ale adaptace lehce pokulhává.

Netflix promění mladého chlapce v superhrdinu, seriál Neviditelná Nula se představil v oficiálním traileru

Netflix přichází se sci-fi seriálem Neviditelná Nula, ve kterém nesmělý mladík získá schopnost stát se neviditelným, aby ochránil svou čtvrť před kriminálními strukturami.

Premiéra fantasy adaptace Světlo a stíny se blíží, seriál se připomíná v novém traileru

První řada očekávaného fantasy seriálu Světlo a stíny se nedávno dočkala nového oficiálního traileru, který diváky intenzivněji zasvěcuje do světa děsivých monster a nespoutané magie.

Slavná ulice Baker Street v rouchu černé magie, kriminální fantasy The Irregulars se představuje v oficiálním traileru

Netflix přichází s dalším fantasy projektem, který má ambice spojit realitu viktoriánského Londýna s nadpřirozenem. Mysteriózní krimi série The Irregulars se představila v oficiálním traileru.

Magická krajina očekávaného fantasy seriálu Světlo a stíny se dočkala oficiálního traileru

Po řadě drobných indicií se fanoušci románové fantasy série Griša konečně dočkali oficiálního traileru, který nabízí detailnější vhled do její seriálové adaptace z dílny Netflixu.

HBO spojí viktoriánskou Anglii s nadpřirozenem, nadcházející seriál The Nevers v oficiálním traileru

Dramatický seriál The Nevers od HBO zanedlouho přiřkne obyvatelkám viktoriánského Londýna nadpřirozenou sílu, která svou povahou odporuje nejen Božím zákonitostem.

Fantasy série Světlo a stíny bude inspirována dějinami Ruska, Netflix zveřejnil oficiální snímky a datum premiéry

Očekávaná série Světlo a stíny se na první pohled výrazně liší od toho, na co jsou fanoušci fantasy světa zvyklí. Netflix zanedlouho vymění ostré meče za střelný prach.

Brány čarodějnické školy Alfea se právě otevírají novým studentům magie v seriálu Winx Saga: Osud

Netflix přichází s novým seriálem Winx Saga: Osud, jenž představí partu náctiletých studentů magie. Ti se učí ovládat své kouzelnické schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce.

Druhá řada Jeho temných esencí je novým králem seriálové fantasy

Příběh Lyry Stříbroústé pokračuje. Opouštíme svět, který jsme objevovali v první sérii. Do hry vstupují další hráči a jedna velice mocná zbraň.

Fantasy seriál Světlo a stíny adaptuje úspěšnou knižní předlohu, Netflix jej uvede v první polovině příštího roku

Netflix přiblížil datum premiéry nového fantasy seriálu s názvem Světlo a stíny, fanoušci se do oblíbeného světa magie podívají v první polovině příštího roku.

Satanistický horor Anything for Jackson již brzy odkryje zákoutí černé magie a exorcismu

Zvrácené užití černé magie a mrazivou hranici toho, kam až jsou truchlící lidé kvůli lásce a ztrátě svých blízkých schopni zajít, již brzy představí hororový snímek Anything for Jackson.

Keanu Reeves a pokračování Constantina, fanoušci se pravděpodobně dočkají sequelu

Peter Stormare, který na stříbrném plátně ztvárnil jednu z nejznámějších verzí Satana, na svém Instagramu nedávno oznámil natáčení sequelu Constantina.

Krvavý horor You're Not Alone v oficiálním traileru

Eduardo Rodriguez, který už v minulosti natočil několik celovečerním filmů, přišel o prázdninách po sedmileté pauze s novým hororem, který na sebe teprve nedávno strhnul pozornost trailerem.

HBO otevře brány pekla v hororové minisérii 30 Coins

HBO v příštím roce uvede osmidílnou hororovou minisérii 30 Coins, která diváky vezme na mysteriózní výlet do podsvětí malé španělské vesnice.

Milovníci vlkodlaků si přijdou na své, horor I am Lisa se představuje v novém traileru

Snímek I am Lisa přichází s vlkodlačím příběhem plného touhy po pomstě, dočkáme se ho už začátkem října.

Nový český knižní horor nás zavede do vesnice, kde se dějí nadpřirozené věci

České nakladatelství Fragment připravuje na září/september vydání nového hororu od Kateřiny Šardické s názvem Noci běsů. Hlavní hrdinka v něm bude muset najít svého ztraceného bratra.

Penny Dreadful se vrací!

Po několika letech odkladů, dohadů a spekulací se skalní fanoušci výtečné hororové fantasy série Penny Dreadful dočkali plnohodnotného spin-offu.