Zobrazit vše ve dne 22. 1. 2022

Akční snímek Pěstní msta rozšíří universum Zabijáků Wu, Kai Jin se bude mstít v Bangkoku

Netflix představil upoutávku na snímek Pěstní msta, který se stane pokračováním akčního seriálu Zabijáci Wu. Přehlídka bojového umění odstartuje v druhé polovině února.

Šikanovaný chlapec se spřátelí s tajemným netvorem z lesů. To však bude mít hrozivé následky

Přátelství může mít mnoho podob. Dokáže nám to nadcházející horor jménem Slapface, ve kterém se mladý chlapec střetne s netvorem z lesů. Jejich přátelské pouto ale bude mít dost zásadní negativa.

Na nože 2: Pokračování úspěšné detektivky se na Netflixu dočkáme již letos na podzim

Detektiva Blanca čeká další případ. A my se ho se vší pravděpodobností dočkáme již letos na podzim. Vzhledem k úspěšnému prvnímu dílu detektivky Na nože bylo jasné, že pokračování bude nevyhnutelné

Máme špatnou zprávu pro fanoušky filmové série Mission: Impossible

Na sedmý a osmý díl slavné série Mission: Impossible fanoušci čekají už pěkně dlouhou dobu. Bohužel se ale jejich čekání ještě o něco prodlouží. Paramount totiž oběma filmům opět odložil premiéru.

Stream novinky Epizoda S2E2

„Všichni tady chcípnem!“ a jiné komedie

Když to vypadá bledě a beznadějně, obvykle to tak skutečně i je. O tom se přesvědčí hned několik postav dnešního výběru toho nejlepšího ze streamovacích platforem!

Ve věku 68 let zemřel americký herec a komik Louie Anderson

Slavný americký komik a herec Louie Anderson prohrál svůj boj s B lymfomem, kvůli kterému byl před nějakou dobou hospitalizován v Las Vegas. Tvůrce seriálu Život s Louiem zemřel ve věku 68 let.