Zobrazit vše ve dne 1. 2. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E5

Netflix mění pohlaví postav, HBO zas premiéry

Časové smyčky jsou vážně vopruz a pořád se někomu dějí znovu a znovu a znovu. Alespoň v nich mají lidé na vše čas, třeba na takovou Justice League nebo nového Sandmana.

Sonic Prime bude animovaný seriál se známým ježkem

Streamovací gigant nezpomaluje a oznamuje další produkci související s videoherním světem. Netflix se dnes pochlubil spoluprací se Segou na Sonic Prime.

Lebkouni sa možno vrátia ako nový seriál

Film a následný seriál Alien Nation z počiatku devätdesiatych rokov sa možno dočká remaku či pokračovania. Všetko závisí od toho, či dá Disney seriálu zelenú.

Komiks Star Wars: The High Republic Adventures se ukazuje na prvních obrázcích

Během tohoto týdne se na světlo světa podívá nová komiksová série z období The High Republic s podtitulem Adventures. Hlavními hrdiny budou padawané, kteří budou řešit konflikt na planetě Trymant IV.

Dragonlance se letos vrátí s novou trilogií

Úspěšná série o D&D nesoucí název Dragonlance se po odmlce opět vrací s další trilogií, která nás vrátí zpět do Krynnu a k původním postavám.

Kultovní temná verze Batmana ve svém třetím vydání

V blízké době se fanoušci kultovních superhrdinských komiksů dočkají dalšího velkého počinu. Nakladatelství CREW v současné době připravuje již třetí vydání komiksové knihy Návrat Temného rytíře.

Fantasy série Světlo a stíny bude inspirována dějinami Ruska, Netflix zveřejnil oficiální snímky a datum premiéry

Očekávaná série Světlo a stíny se na první pohled výrazně liší od toho, na co jsou fanoušci fantasy světa zvyklí. Netflix zanedlouho vymění ostré meče za střelný prach.