Zobrazit vše ve dne 14. 10. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E64

Návrat do Zlatých sedmdesátek a Vřískot!

Zlatá sedmdesátá již nejsou tak zlatá, teď nás nostalgie vede do devadesátek. Tehdy vyšel i film Sám doma a toho se dočkáme znovu, i když jsme o to nestáli. Také se vrací Vřískot, Resident Evil…

Filmové adaptace hororové indie hry Five Nights at Freddy´s se jen tak brzy nedočkáme

Vznik filmové adaptace známé hororové hry, která trestá své hráče hnusnými lekačkami, je od nás stále na míle daleko. Příčinou je její velice vybíravý tvůrce.

Ethan Hawke se ukáže jako sadistický vrah dětí v povídkovém hororu Černý telefon

Americké studio Universal Pictures přichází s dalším hororem. Snímek Černý telefon vychází ze stejnojmenné povídky Joea Hilla, jež se soustřeďuje na nájemného kouzelníka, který potají vraždí děti.

Nový film M. Night Shyamalana dostal oficiální název a datum vydání

Slavný režisér si rozhodně nehodlá dát voraz. Pár měsíců po premiéře jeho nejnovějšího snímku už v přípravě čeká další, kterého se dočkáme ani ne za rok a půl.

Spin-off na Jak vycvičit draka se bude odehrávat v současnosti

Filmová série Jak vycvičit draka možná skončila, ale to neznamená, že by nemohla pokračovat v seriálové podobě. Ta navíc opustí období Vikingů, přičemž nás zavede do dnešní doby.

Harry Potter a prokleté dítě: Dočkáme se filmové adaptace?

Prokleté dítě sice není oficiálně považováno za osmý díl Harryho Pottera, ale přesto je jeho výraznou součástí. Proto se nabízí otázka, zda se někdy v budoucnu dočkáme i filmového zpracování.

Zprávy nelhaly! V Othe řádí dračice!

Posledně se Věčné duše konečně dostaly do města Othe. Před vstupem do něj objevily mnoho ohořelých těl. Uvnitř města narazila ještě na něco horšího. Rudou dračici v dosti výbušné náladě.

Jste fanoušky Pána prstenů a kapely Beatles? Tak to pro vás máme skvělou zprávu

Už brzy se dočkáme zcela nového dokumentu o slavné britské kapele, jejíž hudbu dodnes poslouchají miliony lidí po celém světě. Tvorby dokumentu se ujal režisér Peter Jackson.