Zobrazit vše ve dne 30. 9. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E56

A jeho jméno je… JOHN CENA!

Známý meme dostává vlastní seriál, i když nebude tak úplně o něm. Češi natočili Tolkiena, Němci zase bitvu, ve které dostali Římané na budku a filmový Draco Malfoy si přijde znovu zakouzlit.

Podívejte se na exkluzivní český útržek o psychovizi z knihy Svět hry Cyberpunk 2077

Psychovize patří mezi nejen výrazný herní prvek chystaného Cyberpunku 2077, ale také samotného světa, v němž se hra odehrává. O něm nám více poví i nadcházející kniha Svět hry Cyberpunk 2077.

Milovníci vlkodlaků si přijdou na své, horor I am Lisa se představuje v novém traileru

Snímek I am Lisa přichází s vlkodlačím příběhem plného touhy po pomstě, dočkáme se ho už začátkem října.

Tajemství stříbrné čarodějky pokračuje v příběhu Ginevry

Nakladatelství Epocha v minulém týdnu představilo pokračování českého fantasy románu Čarodějky malostranské. Další kniha ponese název Tajemství stříbrné čarodějky a bude pokračovat v příběhu Ginevry.

Tvůrce Yakuzy nenechá film vzniknout, pokud nebude dobrý

Informovali jsme zde, že se chystá film podle herní franšízy Yakuza. Toshihiro Nagoshi, tvůrce herní série se nechal slyšet, že film nevyjde, dokud s ním nebude spokojen. To fanouškům dává naději.

Čtvrtá Lady Mechanika konečně v prodeji

Během včerejšího dne zveřejnila komiksová odnož nakladatelství Argo (Argomiks) informaci, že je čtvrtý svazek komiksové série Lady Mechanika konečně v prodeji, navíc ve dvou různých obálkách.

Marvel’s 616 má oficiálny trailer a nové klipy

Dokumentárny seriál Marvel’s 616 už dostal prvý trailer. Diseny ukázal aj dva klipy z epizód venovaných japonskému Spider-manovi a školskej divadelnej hre.

Robin neumiera, Borat sa vracia a Leví kráľ tiež

Interaktívny Batman film ukazuje nový exkluzívny klip, druhý Boraz zverejnil dátum premiéry, bojovníci z Netdlixu sa pobili kvôli charite a Disney opäť šliape po našom detstve. Krásna streda!