90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E50

Podojíme Bugs Bunnyho i bezpohlavní vílu v Popelce

Amazon nám představuje bezpohlavní vílu kmotřičku ve své muzikálové Popelce, Disney dojí, co se dá, Romeo a Julie nikdy nezemřou a česká Princezna zakletá v čase se zase ozývá.

Snake Eyes nám ukáže kung-fu mýtus ve sci-fi kabátku

Série založená na akčních figurkách vypustila trailer na třetí díl ve filmové sérii. Šermířské souboje zde budou promíchány s moderním stylem vedení boje.

Mobile Suit Gundam Hathaway má být dobrým vstupním bodem do série

Mobile Suit Gundam je na východě známá značka. U nás tomu tak není, a proto může být pro mnohé dobrá zpráva, že si anime dalo za cíl byt dobrým vstupním bodem pro fanoušky mechů a velkolepé akce.

Lola Bunny je príliš sexy, Pepeho rovno zrušili. Nový Space Jam mení všetko

Smrdiaci skunk Pepe Le Paw, zajačica Lola Bunny, ale aj najrýchlejšia myš v celom Mexiku, Speedy Gonzales. Všetky tieto postavičky stoja v centre novej kontroverzie filmu Space Jam: A New Legacy.

Brány čarodějnické školy Alfea se právě otevírají novým studentům magie v seriálu Winx Saga: Osud

Netflix přichází s novým seriálem Winx Saga: Osud, jenž představí partu náctiletých studentů magie. Ti se učí ovládat své kouzelnické schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce.

Zomrel herec Hugh Keays-Byrne z filmovej série Mad Max

Hugh Keays-Byrne zomrel vo veku 73 a zanechal za sebou výraznú stopu v srdciach fanúšikov Šialeného Maxa.

Televizní seriál Assassin's Creed je začátkem nové ságy

Streamovací gigant Netflix opět lovil ve videoherním světě. Na háček se mu podařilo chytnout Assassin's Creed od Ubisoftu. Vzniká televizní seriál, který je začátkem nové ságy.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E56

A jeho jméno je… JOHN CENA!

Známý meme dostává vlastní seriál, i když nebude tak úplně o něm. Češi natočili Tolkiena, Němci zase bitvu, ve které dostali Římané na budku a filmový Draco Malfoy si přijde znovu zakouzlit.

Truth Seekers je hororová komédia od Simona Pegga a Nicka Frosta

Simon Pegg a Nick Frost sa objavili spolu v nejednej komédií. Najbližšie sa stretnú v seriáli Truth Seekers, paranormálneho hororového seriálu.

Velma zo Scoobyho je lesbička, potvrdili to James Gunn a producent Záhady s.r.o. Čo na to Shaggy?

Partička mladých riešiteľov záhad odhaľuje zločincov ukrývajúcich sa pod maskami strašidiel už celé roky. Režisér James Gunn a producent Tony Cervone teraz odhalili Velminu sexuálnu orientáciu.

Eurovision Song Contest je slabý nadprůměr, který si získá vaše srdce

Skutočnú Eurovíziu sme tento rok kvôli koronavíru museli oželieť, Netflix nám ju však nahradil komediálnym filmom s Willom Ferellom v hlavnej úlohe. Hoci sme si ho užili, má veľa problémov.

Vydání pokračování fantasy série Krutý princ (Férská sága) je na spadnutí

Brzy vyjde třetí díl z fantasy série Krutý princ/Férská sága s podtitulem Královna ničeho/Kráľovná ničoho. Titul vyjde v češtině i ve slovenštině skoro naráz pod nakladatelstvím CooBoo a Slovart SK.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E18

Poison Ivy je příliš sexy?

Česká RPG Dračí hlídka jde konečně do obchodů, dvě mladé filmařky kritizují přehnanou seuxalizci Poison Ivy a Flash Gordon se po čtyřiceti letech dočkal 4 K faceliftu. To je dnešních 90 VTEŘIN!

Do Fortnite sa vracia Star Wars ale iba dočasne

Je štvrtého mája (alebo května, ale to sa dnes hodí menej) a to znamená Star Wars deň! Pretože „May the 4th...“. Oslavuje každý, kto sa na tomto sviatku chce aspoň trochu povoziť, takže aj Fortnite.

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge je brutální podívaná s menšími chybkami

Mortal Komabt Legends: Scorpion’s Revenge je brutálny, nadpriemerne spracovaný animovaný príbeh Scorpiona a hrdinskej trojky, ktorý trpí niekoľkými odpustiteľnými chybami.

Mortal Kombat není jen hra, ale i průměrný film

Mortal Kombat je jednou z najznámejších videoherných značiek a okrem nekonečného radu brutálnych bojoviek vyprodukovala aj radu filmov, seriálov a animákov. My sa na ne v tomto videu pozrieme.

Daleks!

Space Sweepers

2020