Zobrazit vše ve dne 15. 9. 2021
TOP 5 Epizoda S1E78

Filmy Keanu Reevese, které nejsou Matrix (a měli byste je vidět)

Keanu Reeves je dnes snad jedním z nejvíce rozeznávaných herců v Hollywoodu. V přípravě na čtvrtý Matrix jsme si pro vás proto nachystali TOP 5 filmů Kanu Reevese, které nejsou Matrix.

Warner Bros. plánují ne jeden, ale hned několik dalších filmů ze série Mortal Kombat

Vypadá to, že s nejnovější adaptací z roku 2021 ještě vše nekončí. Díky komerčnímu úspěchu chce vydavatelské studio Warner Bros. v sérii o slavném krvavém turnaji i nadále pokračovat.

Ubisoft vykopává z hrobu akční závody Driver, ale nepůjde o hru

Driver. Známá série se z dlouhého odpočinku vrací způsobem, který žádný fanoušek nečekal. Nepůjde o videohru, ale seriál pro úplně novou streamovací platformu Binge.

Věřte nebo ne, na Broadwayi málem skutečně vznikl muzikál o Kapitánovi Americe

Že to je jen pouhá fikce? Ani náhodou, populární marvelovský charakter se skutečně měl dočkat vlastního muzikálu na Broadwayi. Vše ale bohužel zmařil nedostatek financí.

Fanoušci jásají. Venom a Spider-Man se spolu přeci jenom střetnou… snad

Režisér pokračování Venoma je přesvědčený, že střetnutí filmového Venoma a Spider-Mana se musí uskutečnit. Otázka ovšem je, za jakou dobu se tak stane.

Do tohoto domova důchodců své rodiče raději nepouštějte. Horor The Manor se představuje v prvním traileru

Druhá řada hororových filmů ze série Welcome to the Blumhouse konečně pomalu přichází. A vy se nyní můžete podívat na trailer jednoho z nich.

Seriál o osamělé matce, která se se svým dítětem snaží neskončit na ulici, se dočkal nového traileru

V srpnu k nám dorazil teaser, který lákal na nové drama z dílny Netflix, zabývající se nelehkým životem matky samoživitelky. Nyní se můžete mrknout na plnohodnotný trailer.