Co vše jsme viděli během DC FanDome 2021

DC FanDome je obří event společností DC Comics a Warner Bros., který vznikl díky pandemické situaci. Letos při jejím druhém ročníku jsme dostali opět pořádnou nálož informací z populárního vesmíru.

Super mazlíčci lákají na listopadový trailer

Kde jsou superhrdinové, tam jsou i super mazlíčci. Právě na dobrodružství mazlíčků ze světa superhrdinů se zaměří nový animovaný film Super-pets, kde se představí Dwayne Johnson a Kevin Hart.

Black Adam se představuje jako brutální a ničivá síla

DC FanDome odstartoval pěkně zhurta, když nám byla odhalena první ukázka z připravovaného filmu Black Adam, který dorazí již v létě a na první pohled to vypadá, že se máme opravdu na co těšit.

Red Notice s The Rockem, Gal Gadot a Ryanem Reynoldsem ukazuje akční klip z TUDUM

V rámci globální virtuální akce Netflix TUDUM jsme se dočkali první akční ukázky z filmu Red Notice, ve kterém se potkají tři Hollywoodské hvězdy akčních a superhrdinských filmů.

Drsňák, kráska a vtipálek v nové akční jízdě Red Notice

Sympatická herecká trojce se nám představí v nové akční komedii, která podle traileru bude mít pořádné grády.

Expedice: Džungle dostane druhý díl

The Rock a Emily Blunt se do džungle podívají i podruhé. Společnost Disney oznámila pokračování filmu Expedice: Džungle.

Expedice: Džungle se připomíná novým trailerem z dílny Walta Disneyho

Disney vydalo další oficiální trailer nadcházejícího snímku Expedice: Džungle, filmové adaptace slavné parkové atrakce, kde s v hlavních rolích ocitají Dwayne Johnson a Emily Blunt.

Mladý Sheldon? Pripravte sa radšej na mladého The Rocka

Dwayne Johnson alias The Rock je filmová hviezda, ktorá svoju kariéru začala v profesionálnom wrestlingu. Nový komediálny seriál sa bude zameriavať nie len na túto oblasť jeho života.

Na DC FanDome se ukázal i Black Adam v podobě The Rocka

Hraného traileru jsme se sice ještě nedočkali, ale sám Black Adam fanouškům v rámci několika minut odpověděl na některé palčivé otázky a přiblížil tak chystaný snímek z univerza DC.

Hobbs a Shaw sa vrátia ešte raz

Dwayne Johnson potvrdil prípravy pokračovania filmu Hobbs a Shaw zo série Rýchlo a zbesilo.

Terry Crews vs Dwayne Johnson. Kdo dokáže lépe ztvárnit Johna Henryho?

Oba jsou takový malí obři, mají drsný vzhled a hromadu svalů. Otázka je, kdo dokáže lépe ztvárnit lidového hrdinu Johna Henryho.

Black Adam

2021

Jumanji: Další level

2019

Expedice: Džungle

2020

DC League of Super-Pets

2022

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019