Zobrazit vše ve dne 9. 2. 2022

Dwayne Johnson čelí ostré kritice z řad fanoušků i kolegů. Opravdu podporuje rasistické výroky Joea Rogana?

Dwayne Johnson je jedním z nejoblíbenějších amerických herců. Tedy byl, alespoň donedávna. Nyní musí herec čelit rozčileným fanouškům i kolegům za podporu influencera Joea Rogana.

TOP 5 Epizoda S1E99

Postavy, které vám pomůžou přežít zombie apokalypsu

Určitě jste se svými přáteli alespoň jednou klábosili na téma: co bychom dělali, kdyby naši drazí zesnulí vstali z hrobů. Kdo bude stát po vašem boku?

Seriálový prequel hrané verze disneyovky Kráska a zvíře nabírá obsazení

Disney rozhodně nehodlá s hranými předělávkami svých animovaných klasik ubrat na plynu. Momentálně taktéž připravuje seriálový prequel na Krásku a zvíře, který už má na palubě pěknou řádku herců.

Jeden z tvůrců Bohemian Rhapsody připravuje životopisný film o Michaelu Jacksonovi

Král popu Michael Jackson se dočká vlastního životopisného filmu, o který se postará Graham King, producent úspěšného snímku Bohemian Rhapsody. Scénář si zas vzal na starost jeden z tvůrců Gladiátora.

Mission: Impossible 7 a 8 mají být posledními díly, ve kterých si zahraje Tom Cruise

Filmová série Mission: Impossible údajně se svým sedmým a osmým dílem dospěje ke svému konci. Rozloučit bychom se tak měli s představitelem Ethana Hunta Tomem Cruisem, který v sérii působí už léta.

Bláznivá střela se dočká nové verze. Který herec má nahradit legendárního Leslieho Nielsena?

Studio Paramount údajně připravuje reboot legendární trilogie Bláznivé střely, ve které se proslavil Leslie Nielson v podání Franka Drebina. Jaký herec by si (ne)schopného poručíka měl zahrát nyní?

Vzhůru do nekonečna a ještě dál! Pixarovka Rakeťák se pochlubila plnohodnotným trailerem

Studia Pixar a Disney konečně vydala plnohodnotný trailer na spin-off Příběhu hraček, který ponese název Rakeťák. Lidský astronaut Buzz se tak vydává do vesmíru, aby se postavil mimozemským hrozbám.