Zobrazit vše ve dne 16. 10. 2021

Catwoman se pokusí o nebezpečnou loupež v novém animáku

Catwoman se nikdy nedrží od problémů daleko. V novém animovaném filmu se pokusí získat nebezpečný klenot. Bránit jí v tom bude zločinecký gang i Batwoman.

Black Adam se představuje jako brutální a ničivá síla

DC FanDome odstartoval pěkně zhurta, když nám byla odhalena první ukázka z připravovaného filmu Black Adam, který dorazí již v létě a na první pohled to vypadá, že se máme opravdu na co těšit.

Shazam! Fury of the Gods představuje své doslova „božské“ záporáky

Kdo zná řeckou mytologii, tak moc dobře ví, že s řeckými bohy si není radno zahrávat. Na vlastní kůži to zjistí i Zachary Levi, který si zopakuje svou ikonickou roli ve filmu Shazam! Fury of the Gods.

Pokračování Aquamana se pochlubilo novými fotkami a menším pohledem do zákulisí!

Na další díl Aquamana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale díky akci DC FanDome můžeme nakouknout pod oponu produkce a podívat se, co nás všechno čeká.

Nové plakáty na druhou sérii Zaklínače potvrzují, že fatalismus je v Severních královstvích populární

Už za pár měsíců k nám dorazí další série o bělovlasém zabijákovi monster. Netflix proto vydal tři nové plakáty, které poukazují na důležitost osudu.

Harry Potter: O roli Hagrida se ucházel i táta v sukni

Harryho Pottera si oblíbila i řada slavných herců. Jedním z nich byl Robin Williams, který byl ohromným fanouškem původní knižní série. Proto se ucházel i o dvě velké role ve filmových adaptacích.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #37

Zvyšující se sázky

Věčné duše dorazily do města Othe a setkaly se s dračicí Feuerstrazsou, která se prohlásila místní markýzkou. Z města ji rozhodně dostat nedovedou a ona sama neodejde.

Michael Caine oznámil svůj odchod do hereckého důchodu

Legendárnímu britskému herci bude za dva roky devadesát let. Kvůli zdravotním problémům ale nedávno ohlásil, že jeho herecká dráha se dobrala svému konci.

Jednorázové pokračování Batman/Fortnite dorazí již na konci měsíce

Batman/Fortnite: Foundation opět dorazí v den světového releasu i do našich končin a tentokrát nese podpis jednoho z nejvýznamnějších komiksových autorů současnosti.