Zobrazit vše ve dne 21. 9. 2022

Minisérie Welcome to Chippendales ukáže vzestup a pád indického zakladatele slavného strip klubu

Služba Hulu nám za necelé dva měsíce představí svou novou minisérii jménem Welcome to Chippendales, která bude vyprávět o nebezpečném životě indického imigranta jménem Somen “Steve” Banerjee.

Seriál Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera se zaměří na řádění nekrofilního sériového vraha

Ode dneška je na Netflixu dostupná zbrusu nová minisérie, ke které své děti raději vůbec nepouštějte. Zaměří se totiž na zločiny Jeffreyho Dahmera, jednoho z nejznámějších sériových vrahů USA.

Nový klip na Black Adama zvedl fanoušky ze židle. Vrací se do DCEU Superman?

Nedávno jsme se dočkali nového klipu na nadcházející DC film Black Adam. A i když se může jevit poněkud všedně, je v něm jistá pasáž, která fanoušky musela zvednout ze židle. Vrací se nám Superman?

Dune: War for Arrakis zažívá review bombing

Review bombing je známým jevem ve světě videoher, filmů, ale i deskových her. S ohledem na nedávnou politiku vydavetelství CMON lze tuto praktiku bohužel očekávat i u budoucích projektů.

Seriál Notre-Dame se zaměří na svědectví hasičů, kteří čelili požáru nejslavnější francouzské katedrály

Netflix se pochlubil novým trailerem na nadcházející minisérii jménem Notre-Dame, který bude pojednávat o požáru slavné francouzské katedrály. Na oficiální trailer se můžete podívat uvnitř článku.

Teen drama, lekačky a hrůzné přízraky, to vše přislibuje trailer na hororový seriál Půlnoční klub

Netflix se pochlubil plnohodnotným trailerem na nadcházející seriál Půlnoční klub, za který je zodpovědný hororový mistr Mike Flanagan. Celá série tak vychází podle stejnojmenné knihy z roku 1994.

Trailer na reboot Hellraisera představuje Pekelného kněze a jeho posluhovače v plné kráse

Pár týdnů před premiérou se služba Hulu pochlubila s prvním plnohodnotným trailerem na reboot Hellraisera. A jak se zdá, nová verze by nemusela dělat slavné hororové klasice z 80. let žádnou ostudu.