Zobrazit vše ve dne 18. 11. 2021

Víme, co se odehraje v prvních dvou epizodách druhé série Zaklínače

Už brzy k nám dorazí druhá série netflixového seriálu Zaklínač, která bude pokračovat v dobrodružství bělovlasého Geralta z Rivie. A my pro vás máme informace o tom, na co se můžete těšit.

Na tahu One-Shoty Epizoda 14

Floweenky 3D omalovánky - Náhradní program

S dušemi to dnes tak jakoby celkem nevyšlo, ale protože jsou už všichni na ten čtvrteční stream nažhaveni, tak zde máte náhradní program!

Podívejte se na mnohem vyzývavější původní kostým filmové Harley Quinn

Harley Quinn ze Sebevražedného oddílu z roku 2016 měla mít původní jiný kostým, který však byl poměrně provokativní. Režisér David Ayer se s ním přednedávnem pochlubil na svém Twitteru.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E70

Harry Potter se vrací! A kolik chcete těch Spider-Manů?

Harry Potter a jeho spolužáci se vracejí, ale ne tak, jak byste si mysleli. Spider-Man se konečně ukázal v dalším traileru a zase jenom mlží. A Gibson se na stará kolena nudí, tak zase točí akčňáky.

Bývalý voják a jeho psí společník se vydávají na komickou cestu, aby stihli pohřeb

V nové komedii se Channing Tatum chopil otěží nejenom hlavní role, ale i samotné režie. Ve snímku Dog se vydá na dlouhou cestu, na které ho bude doprovázet velice veselý psí parťák.

Dwayne Johnson by si rád zahrál Jamese Bonda. A to kvůli svému dědečkovi

Kdo by to byl řekl, že jedním z kandidátů na Jamese Bonda by se mohla stát i wrestlingová legenda Dwayne Johnson. Herec a sportovec však uvedl, že důvod jeho zájmu tkví v minulosti jeho dědečka.

Sterakdary spustil předprodej druhé Arily

Na začátku tohoto pracovního týdne byl spuštěn předprodej druhého románu ze série Arila. Pokračování s podtitulem Poslední hvězda by mělo ukončit životní cestu Arilu, ale neukončí příběhy z Aldolonu.

Alkomentál! Jak si s tímhle Duše poradí?

Po týdenní pauze se vrací Věčné duše! V minulé epizodě plánovaly přesun obyvatel z Mýdlové oázy do hostince U Frndys. Nastala ovšem nečekaná komplikace s elementálem tvořeným alkoholem. Co bude dál?

Nový plakát na Matrix 4 sjednocuje Nea, Trinity a Morfea

Vánoce se nám neúprosně blíží. A s nimi i další díl slavné série Matrix, ve kterém uvidíme celou řadu starých známých. Warner Bros. se proto přednedávnem pochlubil s novým oficiálním plakátem.