Svět studenta filmové vědy se hroutí po obvinění z vraždy, kriminální drama Monster se ukazuje v oficiálním traileru

Nadaný student elitní školy prochází složitými soudními bitvami, které mohou vést až k tomu, že stráví zbytek života za mřížemi. Kriminální drama Monster se představilo v oficiálním traileru.

Oslavu otcovské lásky a jezdecké kultury nabídne sociální drama Betonový kovboj od Netflixu

Příběh inspirovaný skutečnými kovboji z Fletcher Street se otiskl do celovečerního snímku z dílny Netflixu. Téměř dvouhodinové drama Betonový kovboj se představilo v oficiálním traileru.

V deskovce The Witcher: Old World budete bojovat za svou školu

Zaklínač se dostane na naše stoly. CD Projekt RED dnes oznámil The Witcher: Old World. Jde o deskovou hru, za kterou je zodpovědný Łukasz Woźniak - autor titulů jako Valhalla a Mercurius.

Winx Saga: Osud vám propálí mozek

Co funguje v kreslené podobě, nutně nemusí být úspěšné i v hrané verzi. Toto rčení přesně vystihuje nové Winx, které si pod svá (vílí) křídla vzal Netflix.

Brány čarodějnické školy Alfea se právě otevírají novým studentům magie v seriálu Winx Saga: Osud

Netflix přichází s novým seriálem Winx Saga: Osud, jenž představí partu náctiletých studentů magie. Ti se učí ovládat své kouzelnické schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce.

Temné zákulisí baletu odkryje Netflix v napínavém seriálu Krasotinky

Americký režisér Gary Fleder vysílá do oběhu Netflixu nový seriál s názvem Krasotinky, jehož první řada v prosinci představí tvrdou realitu tvůrců performativního umění.

Druhá série Beastars dorazí na Netflix 5. ledna

Netflix ukázal trailer na druhou sérii anime Beastars. Tento školní přeběh s antropomorfními zvířaty se na Netflixu objeví 5. ledna 2021. Vypadá to, že mezi masožravci a býložravci začíná přituhovat.

Školní otloukánek s neukojitelnou touhou po krvi, hororová komedie Slečna bestie v dalším traileru

Hororová komedie Slečna bestie od Christophera Landona se připomíná dalším trailerem. Vychází v polovině listopadu.

Dramatický seriál Grand Army zanedlouho odhalí strasti studentů brooklynské střední školy

Netflix v polovině října představí pět studentů z největší státní střední školy v Brooklynu, kteří sní o lepší budoucnosti.

Horor Freaky je netradičný slasher s nečakaným zvratom

Stredoškoláčka Millie (Kathryn Newton) sa takmer stane obeťou miestneho sériového vraha (Vince Vaughn). Osud to však zariadi inak a obaja si prehodia telá...

Skupinka kamarádů z vysoké školy se ztratí v tajemných skandinávských lesích v hororu Rituál

Nakladatelství Fobos vydává další hororový román. Tentokrát nepůjde o žádný strašidelný dům, ale o bestii, která se bude snažit zavraždit partu kamarádů v tajemném skandinávském lese.

V červnovém čísle Bart Simpson se utká Martin s Milhousem o titul nejméně oblíbeného žáka školy

Do červa/júna nezbývá už moc času, a tak nastává ten pravý okamžik představit vám další číslo komiksového Barta Simpsona. Čeká nás opět pořádná dávka zábavy a humoru.

Studenti zlínské filmové školy spustili svůj festival karanténních filmů pro všechny kreativce

Studenti SŠ filmové ve Zlíně se pokouší okořenit karanténní časy svým festivalem snímků natočených za dobu izolace. Všechny přihlášené počiny se budou streamovat 15. května online.

Student před světem uschované školy chce zjistit, co se nachází za hranicí tajemného lesa

V nejbližších dnech můžeme očekávat nový fantasy román Inspekce od autora světového bestselleru V pasti (Bird Box), podle kterého Netflix natočil stejnojmenný celovečerní film.

Netflix nás vezme do života indické studentky americké střední školy

Další seriál ze života amerických studentů obohatí Netflix koncem dubna. Komediální seriál Never Have I Ever nám představí život mladé indky.

Wolverine ako školský prednosta v novom filme od HBO

Hugh Jackman hrá školského prednostu v novom filme Bad Education od HBO. Príbeh natočený podľa skutočných udalostí sa pozrie na korupciu v britskom školstve už 25. apríla/dubna.

Marvel pripravuje komiks o škole čarov a kúziel Doctora Strangea

Ako by vyzeral taký Harry Potter vo svete Marvelu? Možno ako Emily Bright, dievča používajúce mágiu od narodenia, ktoré študuje na magickej akadémií Doctora Strangea.