Zobrazit vše ve dne 22. 9. 2022

Andor působí jako dospělejší a upovídanější pohled na svět Star Wars

Tíživá atmosféra, krev, nadávky, žárlivost, minimum akce, vzácný a jemný humor a spousta dialogů. Takové jsou první čtyři epizody seriálu Andor, které jsme měli možnost vidět v předstihu.

Trailer na mrazivý thriller Čuník dokáže, že byste si nikdy neměli utahovat z obtloustlých lidí

Už za necelý měsíc bude premiérovat nový španělský thriller se jménem Čuník, ve kterém se dočkáme příběhu obtloustlé Sáry. Ta se stane svědkem únosu dívky, která si z ní během celého léta utahovala.

Pátrání po příštím představiteli Jamese Bonda se rozjelo na plné obrátky

Producenti Barbara Broccoli a Michael G. Wilson oznámili, že aktivní hledání budoucího představitele nového Jamese Bonda konečně začalo se vším všudy. Mělo by se jednat o závazek trvající přes 10 let.

Nový film M. Night Shyamalana jménem Knock at the Cabin se představuje v prvním traileru

Už nějakou dobu víme, že příští film slavného režiséra a scenáristy M. Night Shyamalana ponese název Knock at the Cabin. A nedávno nám tak studio Universal konečně představilo oficiální trailer.

Akademie Nevermore působí v novém klipu na seriál Wednesday jako temnější verze Bradavic

Máme tu podzim. To znamená, že na Netflix brzy dorazí seriál Wednesday, ve kterém se v hlavní roli objeví Jenna Ortega. Zatím se ale můžeme podívat na nový klip, který představuje Akademii Nevermore.

Čtvrtý Kapitán Amerika čelí kritice fanoušků kvůli přítomnosti izraelské superhrdinky

V roce 2024 se dočkáme čtvrtého dílu Kapitána Ameriky, ve kterém se hlavní role ujme Anthony Mackie. Film představí izraelskou superhrdinku jménem Sabra, se kterou však mají někteří fanoušci problém.

Rebbeca ze Cyberpunk: Edgerunners nemusela existovat

Je to k nevíře, ale nová anime série mohla být bez bláznivé Rebecci, která má rysy typické pro loli postavy. Což se nelíbilo společnosti CD Projekt Red, ovšem studio Trigger stálo za svým!

Reboot Fantastické čtyřky našel své scenáristy

Fanoušci se konečně dozvěděli, kdo vlastně zpracuje scénář k chystanému MCU rebootu Fantastické čtyřky. Bude to duo, které v našich končinách příliš známé není, ale zaměřuje se především na komedie.