Druhé řady Zaklínače se dočkáme na konci roku

Druhá řada seriálu Zaklínač bude mít premiéru ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Ve stejném období dorazí i nové série Ty a Cobra Kai. Netflix doufá, že se vrátí ke stabilnějšímu harmonogramu.

Nádherné TTRPG mapy za pár kliknutí? Žádný problém!

Na Kickstarteru nyní zabodoval nový software na tvorbu map pro TTRPG s podpůrnou AI která umožňuje tvořit mapy tak snadno, jak to jenom jde.

Železo = problém. Věčné duše bojují s rezavěním!

S Věčnými dušemi jsme se rozloučili ve chvíli, kdy na ně koukalo několik ošklivých brouků. Předtím ovšem stihly Duše napráskat jiné skupině brouků a poskytnout pár obchodních rad k otevření lunaparku.

John David Washington a Zendaya se již brzy objeví v komorním dramatu Malcolm a Marie

Drama Malcolm a Marie od Sama Levinsona, tvůrce úspěšného seriálu Euphoria, byl jeden z prvních snímků natáčených během pandemie koronaviru. Nyní snímek míří do pomyslné cílové rovinky Netflixu.

Tvůrci Hry o trůny pro Netflix zadaptují Problém tří těles

Nechvalně proslulá dvojice David Benioff a D.B. Weiss, která nám přinesla poslední sérii Hry o trůny má konečně co na práci. Zadaptují čínskou sci-fi ságu, jež si vydobyla mezinárodní uznání.

Streamovacia platforma pre mileniálnov nezaujíma nikoho, Quibi má problémy a málo divákov

Americká streamovacia služba Quibi, ktorá sa dá sledovať iba na mobiloch a tabletoch, má problémy. Podľa dostupných informácií majú málo divákov a platiacich zákazníkov ešte menej.

Příjemná satira, která má problémy se startem

Steve Carell bezpochyby opět dělá to, co mu jde nejlépe. Tentokrát se rozhodl společně s kupou vědců kolonizovat Měsíc. Trampoty generála Nairda ale bohužel nedosahují kvalit Carellovy předchozí práce

Známe meme Seana Beana z Pána prsteňov vzniklo kvôli problému so scenárom

Prakticky všetci poznáme to známe meme, na ktorom je Boromir z Pána prsteňov a hovorí o Mordore. Málokto však vie, ako presne táto legendárna scéna vznikla.

10. séria American Horor Story narazila na problémy, možno však dostane spin-off

10. séria AHS sa ešte nezačala natáčať. Dôvodom je, ako inak, koronavírus. Jeden z hlavných tvorcov však prezrádza plány do budúcna.

Španielska The Platform hyperbolizuje problémy dnešnej spoločnosti

Španielska produkcia na Netflixe rastie a občas sa dočkáme aj kvalitného materiálu. The Platform hyperbolizuje problémy spoločnosti na metafore vertikálneho väzenia s pohyblivým jedálenským stolom.

Komisový omnibus Providence má vážny problém, chýba mu celá kapitola textu

Nedávno sme písali o omnibusovom vydaní Lovercraftovských komiksov Providence. Vydavateľstvo Argo teraz vydalo oficiálne ospravedlnenie. Celej ôsmej kapitole chýba text a bubliny.