Zobrazit vše ve dne 10. 3. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E8

#MeToo ničí Disneyovky!

Netflix oslavuje MDŽ, Disney se bojí feministek a necudné stránky produkují cudná videa. Svět je prostě naruby, ale my to nějak uklidíme.

Altered Carbon: Reslveed sa v českom traileri prezentuje ako Nové pouzdro

Anime zo sveta Půjčovny masa sa ukazuje v prvom traileri. Je podľa očakávania po japonsky, našťastie ho máme aj s českými titulkami.

Svět Zaklínače bude rozšířen komiksovou minisérií Fading Memories

Americké komiksové vydavatelsví Dark Horse se rozhodlo rozšířit svět videoherního Zaklínače 3 Divoký Hon v pořadí již pátou minisérií a to s podtitulem Fading Memories.

CineStar zavírá všechna kina v České republice

CineStart zavírá všech 13 multikin v České republice. „Za daných okolností je společnost přesvědčena, že pouhým omezením počtu osob v uzavřeném prostoru nebude dosažen požadovaný účinek nařízení.“

Španielska The Platform hyperbolizuje problémy dnešnej spoločnosti

Španielska produkcia na Netflixe rastie a občas sa dočkáme aj kvalitného materiálu. The Platform hyperbolizuje problémy spoločnosti na metafore vertikálneho väzenia s pohyblivým jedálenským stolom.

Opatření vlády může mít dopad na zaklínačský Blavicon, videoherní festival Gamer Pie a vyhlášení Česká hra roku

Vláda České republiky v dnešních dopoledních hodinách rozhodla zrušit všechny veřejné akce nad 100 lidí a uzavřít školy.

Animovaný film Mortal Kombat Legends potvrzuje brutalitu

Dvouminutový trailer z animovaného filmu Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge potvrzuje brutalitu, kterou je tato videoherní bojová série od Eda Boona a studia NetherRealm pověstná.