Avatar Shirou

Robert Sluka - Shirou Člen Na Tahu

Robo z Na tahu(Neplést s Robkem z Na tahu, úplně jinej borec) je veselá kopa (Ne, važně, je ho všude víc než dost) původem z Prahy, přestěhován do Děčína a s plánem se přesunout do Českých Budějovic (protože tam by chtěl žít každý), v krátkodobém hledisku by měl přestat používat tolik závorek a možná trochu víc šáplnout do toho cvičení. Jinak je to dlouholetý hráč počítačových her, deskových her, D&D a jiných RPG, milovník dobré hudby, zábavy a humoru, který vám ze všeho nejlíp dokáže říct, jestli je nějaký objekt kvalitní (haha).

2 roky v redakci
123 publikací
0 recenzí
0 komentářů

Záhada lodi Cognitus

Zvláštní vrčení uprostřed noci v džungli, patřilo hladovám diplacer beastům. Ty přepadli naši skupinu hned ve chvíli, kdy Bea obdržela další zadání mise od Gruldana.

Brána v džungli

Nová dobrodružství čekají Stříbrné šípy! Prvním je cesta ze Silverbridge do nedalekého Neoportu, domovského města Vincezna.

Nebe nad Neoportem

V minulém díle se skupina Stříbrných Šípů setkala s kapitánem Orwellem a předala mu tu hrozivou zprávu o Dorianovi. Kapitán jim s pláčem odpustil měsíc, který musel trčet ve vězení.

Rodina především

Uuuuf. Události několika posledních dní by dostaly do kolen i toho největšího rváče. Stříbrné šípy si tak dávají nějaký čas jen pro sebe než se vydají na další dobrodružství.

Náhoda nebo Osud?

Po vyřešení démonických problémů v Silverbridgi naší nově pojmenovanou skupinu Stříbrných šípů čekalo několik dalších problémů. Nejprve bylo potřeba vrátit Baahira.

Sedm Stříbrných šípů

Démonický kult rozprášen. Jeho vůdce Bernard ve vězení v Silverbridgy. Soví démon Emilio zabitý. Naše skupina si konečně může odpočinout. Odměnou jim může být nové společné jméno pro skupinu.

Na prahu smrti

Naši hrdinové propadli skrze kouzlem vytvořenou díru do hromady nepříjemností. Zaútočili na ně slizy, ghúlové a kultistka. Poté se dozvěděli, že za nemocí skutečně stojí soví démon

Prázdno a přitom tak plno

Po výměně Effi za Baahira naše skupina čeká, až se Ronald vrátí a s ním i jejich zotročený člen. Mezitím hledají v Ivywoodu zbojnici Osaam. Zjišťují , že nejsou jediní a že Osaam je nakaženo nemocí.

Vichr z hor přináší nemoci

Naši hrdinové po rozhořčené hádce s Ronaldem a klidnější debatě s dlakošakaly vedenými Shadyou rozmýšlejí další cíle cesty. Baahir se rozhodne, že je jeho úkolem, jakožto klerika, nabídnout sám sebe.

Otročina

Tajemnou osobou, která na ulici náhle oslovila Effi byl její starý známý, Ronald. Tento muž podobný člověku elementu oslovil naši skupinu s upřímným požadavkem.

To strašný prokletía

Naše skupina zjistili, že se ve vězení v tvrzi pana Chamberledge na Velké skále nachází kapitán Orwell. Pravděpodobně jediný člověk, který dokáže říct Dorianovi informaci.

Kapitán Orwell a závazek

V minulém díle se naši hrdinové poprvé rozhlédli po Silverbridgy a zjistili, že věcí se tu děje spoustu. Mnoho drobných příběhů a zajímavých osob, se kterými se mohou setkat a popovídat si.