Zobrazit vše ve dne 9. 12. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E76

O nás bez nás s Hitlerem z Aliexpresu

Briti natočili dokument o Mnichovské dohodě a nějak jim nezbyli peníze na pořádného Hitlera. Zase je to jednou o nás bez nás.

Pokračování marvelovky Shang-Chi a legenda o deseti prstenech je oficiálně ve výrobě

Nedávná marvelovka zaznamenala v kinech úspěch. To se v podstatě stalo zárukou toho, že vznikne i druhý díl, který si opět vezme na starost stejný režisér. Kdy se ale ohlášeného pokračování dočkáme?

Může si příštího Jamese Bonda zahrát žena? Producentka Barbara Broccoli v tom má jasno

Producentka Barbara Broccoli dohlíží na výrobu filmů o Jamesi Bondovi již celá desetiletí. Jaký ale má názor na to, že by příštího agenta 007 mohla tentokrát ztvárnit žena? Zamlouvalo by se jít to?

Anime adaptace známé britské knížky pro děti představuje první trailer

Dětská britská knížka The Imaginary vypráví příběh o mladé dívce a jejím imaginárním kamarádovi. A veteráni ze studia Ghibli se rozhodli, že na motivy onoho příběhu vytvoří vlastní anime adaptaci.

Agent z protidrogového se pustí do boje se zločineckým vůdcem poté, co unese jeho rodinu

Máte chuť na novou akční jízdu, ve které se v hlavních rolích objeví nějací herečtí drsňáci? Tak to byste si neměli nechat ujít nadcházející snímek The Commando, které k nám dorazí za necelý měsíc.

Chyťte zloděje! Duše se v Port Damali ukázaly

Věčné duše se konečně dostaly do Port Damali. Tam ovšem narazily na více problémů než čekaly. I přes to se ale zvládly infiltrovat do tajné centrály řádu lykantropů. Kam ale povede cesta dál?

Mladá žena se stane svědkem vraždy, kterou nahlásí. Problém je však ten, že jí nikdo nevěří

Černá komedie The Woman in the House, ve které se hlavní role ujme herečka Kristen Bell, představuje svůj vůbec první trailer. Byla mladá žena opravdu svědkem vraždy? Nebo zkrátka jen blázní?