Pán prstenů: Prsteny moci

2022

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci dorazí už příští týden. Podívejte se na nejnovější trailer

Seriálový Pán prstenů bude na Amazonu premiérovat už příští týden. Proto jsme se dočkali dalšího nového a plnohodnotného traileru, který nám kromě známých postav ukáže i charaktery dosud neviděné.

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pochlubil novými plakáty. Uhádnete, jaké jsou na nich postavy?

Už na začátku podzimu letošního roku k nám dorazí nový seriál ze světa Pána prstenů, který ponese název Prsteny moci. Amazon tak vydal sérii zcela nových plakátů, každý z nich naleží určité postavě.

Pán prstenů: Prsteny moci: Vše, co o seriálu dosud víme

Seriál od Amazonu je spjatý s mnoha kontroverzemi a zatím se mu dostává spíše negativních reakcí. Tento článek vám poskytne vše, co dosud o seriálu víme a co tedy můžeme od seriálu očekávat.

Skřeti na prvních fotkách k seriálu Pán prstenů: Prsteny moci. Patrně v něm uvidíme i skřetice

Nedávno jsme se dočkali zbrusu nových fotek ze seriálového Pána prstenů, na kterých konečně v plné kráse uvidíme staré dobré skřety. Jedna z výkonných producentek potvrdila, že se dočkáme i skřetic.

Seriál Prsteny moci zaznamenal nejúspěšnější premiéru v historii Amazonu

Seriálový Pán prstenů začal na jedničku. Alespoň tedy z hlediska sledovanosti. Po vydání prvních dvou epizod si seriál pustilo až 25 milionů diváků, což je v rámci premiér pro Amazon rekordní číslo.

Jak by vypadal seriál ze světa Pána prstenů, kdyby padl do rukou Netflixu nebo HBO?

Práva na natočení seriálového Pána prstenů sice nakonec padly do rukou Amazonu, nicméně The Hollywood Reporter nedávno odhalil, že se o ně ucházely i dvě významné společnosti, jmenovitě Netflix a HBO.

Ve Velké Británii padla první klapka druhé řady Prstenů moci

Amazon dal druhé řadě seriálu Pán prstenů: Prsteny moci zelenou už před nějakým časem. The Hollywood Reporter ale informoval o tom, že samotné natáčení nedávno konečně odstartovalo ve Velké Británii.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E14

Návrat Legendy, konec DC, Žižka v kinech a J. K. Rowling vysvětluje věci

Legendy se vrací, nejen ty herecké, ale i filmové a seriálové. Do kin míří jiná česká legenda - Jan Žižka z Trocnova udělá divákům v hlavě bordel. J. K. Rowlingová se vyjádřila k své absenci.

Hobiti z filmové trilogie znovu vytáhli do boje, tentokrát proti rasismu a nenávisti

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci čelí kvůli svému hereckému obsazení různým rasistickým útokům ze strany nahněvaných diváků. Na pomoc ale sérii přispěchali představitelé hobitů z filmových adaptací.

TOP 5 Epizoda S1E129

Nejmocnější postavy v Pánovi prstenů

Jelikož je velkým motivem příběhů ze Středozemě právě moc, pokusili jsme se sestavit seznam pěti nejsilnějších bytostí, které nám předvedli filmová zpracování.

Průvodce světem seriálu Prsteny moci

Právě vychází nejen nejdražší seriál všech dob, ale také nejočekávanější. Shrnuli jsme pro vás vše podstatné. Kdo se objeví, kdy se děj odehrává a čeho se nejvíce bát? Na to vám odpovíme, snad.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E13

Jsme ve filmu! Amazon dojí Prsteny a Ezra Miller se omluvil?

Jsme ve filmu! Tedy, pouze Killer, ale fakt tam je. A dokonce je to fantasy jménem Princezna zakletá v čase 2. Ezra Miller všechny překvapil tím, že se omluvil a Amazon nepřekvapil nikoho.

Gandalf, Aragorn, Glum a Éowyn, ti všichni by se v budoucnu mohli dočkat svých vlastních filmů

Společnost Embracer Group, jež nedávno získala práva na úžasný svět Pána prstenů, se vůbec netají tím, že by ráda v budoucnu vytvořila řadu filmů, které by se zaměřily na postavy J. R. R. Tolkiena.

Amazon nabídl Peterovi Jacksonovi spolupráci na tvorbě seriálového Pána prstenů. Pak ale vycouval

Zdá se, že v prvotních fázích příprav seriálového Pána prstenů se Amazon pokusil nabrat na palubu Petera Jacksona. Tomu společnost slíbila, že mu pošle dožadované scénáře, ale následně tak neučinila.

Trailer na seriálového Pána prstenů vyvolal u fanoušků nelichotivé, ale vtipné reakce

Několik dní starý trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci, kterého se dočkáme již na začátku podzimu, má opravdu unikátní komentářovou sekci. Ta ale nadcházející fantasy sérii příliš nelichotí.

Nový trailer na seriálového Pána prstenů láká na návrat Saurona a jednoho z balrogů

Comic-Con v San Diegu nám ukázal další plnohodnotný trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci, ve kterém se dočkáme nejenom náznaků návratu Saurona, ale i prvního pohledu na jednoho z balrogů.

Prohlédněte si novou várku fotek ze seriálu Pán prstenů: Prsteny moci

Pomalými kroky se k nám blíží září. A s jeho příchodem se také dočkáme nového seriálu ze světa Středozemě, který ponese název Pán prstenů: Prsteny moci. Amazon se tak pochlubil s novými fotkami.

Galadriel a Elrond se shledávají ve zbrusu novém traileru na seriál Pán Prstenů: Prsteny moci

Amazon se po nějaké době pochlubil dalším plnohodnotným trailerem na seriál Pán Prstenů: Prsteny moci, který od toho předchozího působí mnohem lépe. Uvidíme v něm i několik starých známých postav.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E9

Homoloby od Disney? Ach, hrůza! A povinný Ezra Miller

Lidi jsou strašně pobouřeni pusou dvou animovaných žen a to tak, že hodně. To Ezra Miller se skrývá před zákonem a konečně se mu zřítila snad i kariéra. Kromě kauziček se ale zaměříme i na HBO.

Na internet unikl nový trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci. Co na něj říkáte?

Amazon nám již na začátku podzimu představí svůj vůbec nejdražší seriál, kterým bude samozřejmě Pán prstenů: Prsteny moci. Fanoušci se nyní mohou podívat na nedávno uniklý druhý oficiální trailer.

Miranda Otto se po téměř dvaceti letech vrací do role rohanské štítonošky Éowyn

V roce 2024 se dočkáme dalšího filmu ze světa Středozemě, ovšem tentokrát ve stylu anime. Zaměří se na slavnou rohanskou válku, přičemž vyšlo najevo, že se v něm také dočkáme představitelky Éowyn.

Seriálový Pán prstenů odhaluje další hlavní postavu

Na začátku podzimu se dočkáme první řady seriálového Pána prstenů, který ponese název Prsteny moci. Amazon tak fanouškům odhalil nové fotky, přičemž jedna z nich poprvé ukáže jednu z hlavních postav.

Do seriálového Pána prstenů se vrací další postava, která se objevila v trilogii Petera Jacksona

Jak se zdá, nadcházející seriál ze světa Pána prstenů představí další postavu, kterou jsme již mohli vidět ve filmové trilogii Petera Jacksona. Ale se vší pravděpodobností si ji nebudete pamatovat.

Anime film ze světa Pána prstenů má datum premiéry. Jaké doby se v něm dočkáme?

Warner Bros. nám za pár let nadělí další snímek ze světa Středozemě. Tentokrát však ve stylu japonského anime. Postará se o něj jak tvůrce seriálového Blade Runnera, tak i tvůrkyně původní trilogie.

Nový trailer na seriálového Pána prstenů vyvolal u fanoušků unikátní a nelichotivou reakci

Amazon vydal první pořádný teaser trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci, nicméně zdá se, že příliš mnoha fanouškům se nelíbil. Ti to dali najevo v komentářích, ovšem poměrně unikátním způsobem.

Ozbrojená Galadriel a mladý Elrond. Podívejte se na první pořádné fotky ze seriálu Pána prstenů

Amazon nám nadělil zbrusu nové fotky ze seriálu Pán prstenů: Prsteny moci, které odhalují hned několik hlavních postav z první řady. Dočkáme se například mladší verze Galadriel, Elronda a Isildura.

Amazon zveřejnil datum prvního traileru k seriálu Pán prstenů: Prsteny moci. A to v elfštině

Amazon o víkendu zveřejní první plnohodnotný trailer k očekávanému seriálu Pán prstenů:Prsteny moci. Trailer bude spuštěn u příležitosti 56. ročníku Super Bowl.