Nový trailer na seriálovou upířinu Ať vejde ten pravý přislibuje temnou a krvavou podívanou

Showtime se nedávno pochlubil s dalším trailerem na nadcházející seriál Ať vejde ten pravý, který se zaměří na vztah upírské holčičky a jejího otce, jenž se jí snaží pravidelně dodávat lidskou krev.

Oficiální trailer na stop-motion animák Wendell & Wild je vyloženě pekelný. Doslova

Příští měsíc se konečně dočkáme dalšího filmu slavného animátora a režiséra Henryho Selicka jménem Wendell & Wild. A Netflix nám nadělil plnohodnotný trailer, který je vážně po čertech působivý.

V traileru na dobrodružnou fantasy Slumberland se Jason Momoa představuje jako přátelský satyr

Pokud vás zajímá lucidní snění, možná byste mohli s celou rodinou dát šanci nadcházející dobrodružné podívané od Netflixu, která nese název Slumberland. V hlavní roli se představí Jason Momoa.

Film Mona Lisa and the Blood Moon představí dívku s nadpřirozenými schopnostmi, která utekla z blázince

Saban Films příští měsíc představí krapet bizarní podívanou jménem Mona Lisa and the Blood Moon, v níž budeme sledovat kroky mladé dívky s nadpřirozenými schopnostmi, která utekla z blázince.

Středověká komedie Catherine Called Birdy sleduje dívku, před kterou slovo „svatba“ nikdy neříkejte

Amazon nám na podzim nadělí středověkou komedii jménem Catherine Called Birdy, která vychází podle stejnojmenné knihy z roku 1994. Sleduje osudy mladé dívky, která se žádných okolností nechce vdávat.

Ekosystém Země se zhroutil. Trailer na sci-fi Vesper ukazuje krásy a nebezpečí postapokalyptického světa

IFC Films se pochlubilo novým trailerem na svou nadcházející postapokalyptickou sci-fi jménem Vesper, ve které se na planetě Zemi zcela zhroutil ekosystém. Hlavní hrdinka se tak vydá na dlouhou cestu.

Seriálová verze slavné upířiny Ať vejde ten pravý představuje oficiální trailer

Stanice Showtime se nedávno pochlubila prvním oficiálním trailerem na seriál Ať vejde ten pravý, který je remakem slavného stejnojmenného filmu z roku 2008. Jste připraveni na upírskou romantiku?

Orphan: First Kill bude prequelem slavného hororu o pěkně nebezpečném sirotkovi

Studio Paramount se pochlubilo prvním pořádným trailerem na nadcházející snímek Orphan: First Kill, který bude prequelem známého hororu Orphan z roku 2009. Podívat se na něj můžete uvnitř článku.

Morgan Freeman a Juliette Binoche zazáří v thrilleru Paradise Highway, který si posvítí na obchod s lidmi

Lionsgate na konci měsíce představí zbrusu nový thriller jménem Paradise Highway, ve kterém se v hlavních rolích představí Morgan Freeman a Juliette Binoche. Oběma půjde o záchranu jisté mladé dívky.

Polaris bude drsným a krvavým příběhem dívky, kterou vychoval lední medvěd

Pokud jste fanoušci postapokalyptických dobrodružství, určitě byste si neměli nechat ujít nadcházející snímek jménem Polaris, který bude vyprávět o statečné dívce, jež byla vychována ledním medvědem.

Ezra Miller má další malér. Byl obviněn, že manipuloval nezletilou dívkou, které nabízel drogy a alkohol

Zhouba a největší postrach Havaje jménem Ezra Miller opět zasahuje! Tentokrát však slavný herec čelí obvinění rodičů osmnáctileté ženy, podle kterých Miller s jejich dcerou manipuloval a využíval ji.

Oceňované drama Muréna, na kterém se podílel Martin Scorsese, bude netradičním příběhem o dospívání

V polovině léta se můžeme těšit na jeden ze snímků, který minulý rok zabodoval na filmovém festivale v Cannes. Tím bude drama Muréna, které bude vyprávět poutavý příběh o těžkém dospívání mladé dívky.

Nová filmová adaptace Žhářky je zatím dobrým kandidátem na průšvih roku

Minulý týden vstoupila do kin Žhářka, filmová adaptace slavného románu Stephena Kinga. Ale příliš oslnivými reakcemi se zatím chlubit nemůže. Snímek se navíc potýká s poměrně velkým nezájmem diváků.

V černé komedii Dinner in America se spřátelí žhářská rocková hvězda s šikanovanou dívkou

Oceňovaná komedie jménem Dinner in America míří z festivalů i mezi široké publikum. Vyprávět bude o dívce, která to dá dohromady s pěkně divokou rockovou hvězdou. Táhnou se za ní však samé problémy.

Plán přemístit z bytu opilou dívku v bezvědomí se zvrtne v komediálním thrilleru Emergency

Amazon nám na konci měsíce nadělí nový komediální thriller jménem Emergency, v němž trojici kamarádů zmaří jejich velkolepý plán nečekaná událost. Ve svém bytě totiž najdou opilou dívku v bezvědomí.

V anime Suzume no Tojimari ponese hlavní hrdinka hrozivé následky po otevření magických dveří

Už na konci roku nám slavný anime tvůrce Makoto Shinkai představí svůj zbrusu nový film, který ponese název Suzume no Tojimari. Vyprávět bude o dívce, která jednoho dne najde a otevře tajemné dveře.

Ve snímku Kde zpívají raci budeme svědky honu na tajemnou dívku z mokřin

Kde zpívají raci bude filmovou adaptací stejnojmenné knihy, jež vypráví příběh o Kye, ženě, která téměř celý život vyrůstala v bažinách. Po otevření případu vraždy se z ní však stane hlavní podezřelá.

Film Marvelous and the Black Hole představí drzou dívku, které změní život stará kouzelnice

Snímek Marvelous and the Black Hole se pochlubil oficiálním trailerem. V něm se dočkáme Sammy, mladé a hubaté dívky, která není žádným neviňátkem. Vše se ale začne měnit s příchodem kouzelnice Margot.

Trailer na adaptaci knihy Stephena Kinga představuje dívku, která si umí hrát s ohněm

V závěrečném jarním měsíci se dočkáme zcela nové adaptace slavné knihy Stephena Kinga, která nese název Firestarter. Vyprávět bude o dívce, která dokáže ovládat oheň. To však upoutá něčí pozornost.

Během přečkávání sněhové bouře s několika cizinci najde mladá žena dodávku s unesenou dívkou

Na konci měsíce se můžeme těšit na nový komorní thriller jménem No Exit, o který se postaralo studio Hulu. Snímek vychází podle stejnojmenné předlohy od amerického autora a scénáristy Taylora Adamse.

Aby jí zachránila život, změní tajemná žena malou dívku na upírku. Jaké to ale bude mít následky?

Studio Shudder nám příští měsíc představí zcela nový hororový snímek, který se bude týkat strastí dospívání. Ale poněkud netradičního. Hlavní hrdinka je totiž malá dívka, která se přemění na upírku.

Nájemný zabiják se ve futuristickém městě zamiluje do dívky, která ho nakazí podivným virem

Studio Lionsgate na jaře představí zcela nový sci-fi thriller, který ponese název Expired. Bude vyprávět příběh o lásce mezi nájemným zabijákem a zpěvačkou, se kterou se však randit příliš nevyplatí.

Autonehoda připravila o život kluka mladé dívky. Ta si nyní myslí, že k ní začal promlouvat ze záhrobí

Pod taktovkou studia Paramount se nám příští měsíc představí zcela nové romantické drama, které bude zároveň tajemnou duchařinou. Mladá dívka se v něm pokusí navázat kontakt se svým zesnulým přítelem.

Holčička si přinesla domů ptačí vejce. Vylíhlo se z něho ale něco mnohem hrůzostrašnějšího

Znepokojivý body horor Hatching bude vyprávět o malé dívce, která se rozhodne ujmout se opuštěného ptačího vejce. Z toho se však vylíhne tvor, který roztomilého ptáčka ani trochu připomínat nebude.

Mladé dívce se úspěšně podaří svést sousedovic kluka. Stojí za tím ale skutečně láska?

Raquel je už dlouhodobě zakoukaná do urostlého chlapce od vedle, který se jmenuje Ares. A i přestože to zprvu nebylo vůbec jednoduché, nakonec se jí ho podaří svést. Věci se ale začnou komplikovat.

Popelář s kriminální minulostí se pustí do boje s místními gangstery poté, co unesou mladou dívku

Herec Adrian Brody se nám příští měsíc představí v kriminálním thrilleru, ve kterém se jeden muž postaví celé bandě zločinců. Svým bojem tak možná očistí svou vinu ze své kriminální minulosti.

Stream novinky Epizoda S1E6

Lucifer se vrací a všechno je boží!

Vládce pekel Lucifer zasedne již brzy na Netflix trůn. Na druhé straně HBO GO je absolutně boží a chystá hned několik zajímavých titulů, historických, dramatických a dokonce i sci-fi.

Skupina dospívajících dívek již zanedlouho ztroskotá na opuštěném ostrově, seriál The Wilds v oficiálním traileru

Na platformě Amazon Prime Video se v první polovině prosince objeví nový seriál s názvem The Wilds, který odkryje okolnosti pádu letadla, jenž uvězní několik teenagerek na opuštěném ostrově.

Red potkává tajemnou dívku Green v druhém svazku manga série Pokémon - Red a Blue

Po necelých dvou měsících nám nakladatelství CREW servíruje druhý svazek manga série Pokémon - Red a Blue. Jedná se o adaptaci původní videohry Pokémon Red & Blue z roku 1996.

Dívka Siva a tvor Bagobor musejí zachránit severní království

Česká autorka Alžběta Bílková vydává společně s nakladatelství Fragment svůj druhý fantasy román s názvem Kosti Mraza, který nás zavede na krutý sever, jenž je ohrožen kněžkou Jedwigou.

Dívka Bryce vyšetřuje společně s padlým andělem vraždu přátel

Během včerejšího dne u nás vydalo nakladatelství CooBoo první román s názvem Rod země a krve, který spadá do trilogie Půlměsíční město. Jedná se o temné fantasy určené spíše pro dívky.

Tajemný klášter Sladká Milost vychovává dívky ve smrtící bojovníky

V posledních dnech vyšel v Česku druhý díl fantasy série Červená sestra, který nese název Šedá sestra. Hlavní hrdinkou je novicka Nona Šedá, která stojí před důležitým rozhodnutím.

Sophia nalezne velice vyspělou společnost ve sci-fi románu Dívka v podivné zemi

Úspěšný německý autor Karl Olsberg používá znalosti ze studia umělé inteligence do svých sci-fi románu. V Česku právě vychází nový román od toho autora s názvem Dívka v podivné zemi.

Dívka v podivné zemi

Karl Olsberg