V hudební krimošce The Score se za doprovodu písniček bude řešit láska a zločin

Přednedávnem vyšel trailer na kriminální drama The Score, ve kterém se dočkáme nejen lásky mezi dvěma mladými lidmi, ale i mnoha písniček. Ano, kombinace žánrů to je rozhodně zajímavá.

The Book of Boba Fett láká na zločinem prolezlou planetu Tatooine

Dlouho očekávaný trailer nové série ze světa Star Wars je konečně na světě a ukazuje, co čeká Bobu Fetta a Fennec Shand ve snaze převzít zločinecké impérium Jabby Hutta.

Některé zločiny jsou neomluvitelné. Sandra Bullock bude bojovat o své místo ve společnosti

Už za necelý měsíc se můžeme těšit na příběh Ruth Slater, která se po svém návratu z vězení bude pokoušet znovu shledat se svou sestrou. Kvůli onomu zločinu to ale nebude tak snadné.

Drama Noc ohňů bude mít velkou šanci získat nominaci na Oscara za nejlepší cizojazyčný film roku

Srdceryvné drama Noc ohňů už sklidilo velký úspěch na různých filmových festivalech, včetně toho našeho v Karlových Varech. Díváme se na budoucího oscarového vítěze?

Dokumentární série Heist vtáhne diváky očima zločinců do centra největších loupeží moderní americké historie

Netflix přichází s true crime seriálem Heist, který představuje provokativní rekonstrukce největších loupeží moderní americké historie, doplněné o originální rozhovory s těmi, kdo za nimi stojí.

Arsène Lupin se vrací, diváci se druhé řady seriálu o francouzském mistru převleků dočkají v průběhu léta

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků v moderním pojetí se dočká pokračování. Netflix zveřejnil oficiální teaser druhé řady seriálu Arsène Lupin.

Netflix ukazuje Holky z červeného gauče v oficiálním traileru

Tři prostitutky, jeden cíl. Zběsilý útěk z nevěstince od tvůrců úspěšného Papírového domu odstartuje už v druhé polovině tohoto měsíce. Seriál Holky z červeného gauče se ukázal v oficiálním traileru.

Švédská minisérie Medvědín jako mrazivý scandi-noir mířící na HBO Max

HBO v minulém roce uvedla na televizní trh minisérii Medvědín, jež se stala neméně úspěšnou adaptací populárního švédského románu Fredrika Backmana. Nyní míří na HBO Max.

Seriálové akční drama Holky z červeného gauče již brzy nahlédne do temného zákulisí prostituce

Netflix oznámil premiéru nového projektu od tvůrců Papírového domu. Seriál Holky z červeného gauče divákům zanedlouho představí beztrestnost a brutální realitu španělské prostituce.

Justin Timberlake jako trestanec v sociálním dramatu Palmer

Platforma Apple TV+ nedávno zveřejnila oficiální trailer nadcházejícího sociálního dramatu Palmer, kde se v roli trestance ocitl zpěvák Justin Timberlake.

Brian Geraghty jako rasistický policista ve filmu Blindfire

Kriminální drama Blindfire již zanedlouho otevře téma rasismu v řadách zástupců americké policie.

Dreamland opouští filmové festivaly a míří na VOD

Napínavé drama Dreamland se v polovině listopadu objeví na Amazon Prime Video, Google Play nebo YouTube.

Sega chystá hraný film založený na japonské herní sérii Yakuza

Videoherní vydavatel Sega se rozhodl propůjčit práva na svojí značku Yakuza. Ve spolupráci s producenty 1212 Entertainment a Wild Sheep Content vznikne hraný film na motivy této akční adventury.

Netflix uvedie dokument o vražde rodiny Wattsových

Pred dvoma rokmi Amerikou otriasol prípad vraždy tehotnej ženy a jej dvoch malých dcér, ktorú spáchal samotný otec rodiny. Netflix sa pustil do mapovania okolností tejto tragédie.

Sherlock Holmes se v novém dobrodružství ocitne ve „světě zločinu“

Poněkud skromný trailer poodkryl další roušku tajemství okolo Sherlock Holmes: Chapter One. Středomořský ráj je jenom iluzí, která skrývá ohavná tajemství a bizarní zločiny.

Netflix rebootuje dokumentárny cyklus Nevyjasnené záhady

Nevyjasnené záhady, ktoré reflektovali rozmanité nevyriešené zločiny, ale aj paranormálne javy, dostali nové epizódy, ktoré smerujú na Netflix.

Blue Beetle se připravuje do boje proti zločinu

HBO Max připravuje televizní seriál o jednom z méně známých hrdinů, aneb DC Comics není pouze Batman.