Zobrazit vše ve dne 10. 2. 2021
TOP 5 Epizoda S1E47

"Holčičí" seriály, na které jsme koukali všichni

Kdysi to se seriály nebylo lehké. Koukali jsme na všechno. I na věci, které byly spíše určeny holkám. Zde je proto TOP 5 holčičích seriálů, na které jsme koukali všichni.

V deskovce The Witcher: Old World budete bojovat za svou školu

Zaklínač se dostane na naše stoly. CD Projekt RED dnes oznámil The Witcher: Old World. Jde o deskovou hru, za kterou je zodpovědný Łukasz Woźniak - autor titulů jako Valhalla a Mercurius.

Neznámá epidemie mění lidi na náměsíčné v románu Psanci

Koncem tohoto týdne by mělo české nakladatelství Laser-books vydat sci-fi román Psanci od Chucka Wendiga. Ten pojednává o neznámé epidemii, která mění obyvatele USA na náměsíčné kreatury.

Avatar jako TTRPG - Ovládněte svůj element!

Že jsou seriály Avatar The last airbender a The legend of Korra kulturní fenomén, je nezpochybnitelný fakt. Stejně tak je faktem, že už bylo na čase, aby se i diváci mohli stát součástí tohoto světa.

Ječící královna jako Tannis v chystaném filmu Borderlands

V připravované filmové adaptaci Borderlands uvidíme další známou tvář. Studio Lionsgate v pondělí oznámilo, že postavu archeoložky Tannis ztvární Jamie Lee Curtis, známá díky kultovní sérii Halloween.

Švédská minisérie Medvědín jako mrazivý scandi-noir mířící na HBO Max

HBO v minulém roce uvedla na televizní trh minisérii Medvědín, jež se stala neméně úspěšnou adaptací populárního švédského románu Fredrika Backmana. Nyní míří na HBO Max.