Zobrazit vše ve dne 18. 3. 2022

Podívejte se na nový klip z hororu Umma, který dnes dorazil do kin

Horor Umma má dnes premiéru. Den předtím tudíž studio Sony vydalo krátký klip, který nám dá malou představu o tom, co nás vlastně čeká. Ale pokud nemáte rádi lekačky, tak se na klip raději nedívejte.

Režisér Doktora Strange natočí akčňák od scénáristy sci-fi snímku Válka zítřka

V přípravě je akční snímek jménem The Gorge, který vznikl z pera Zacha Deana, scénáristy sci-fi filmu Válka zítřka. Zrežírovat by ho měl Scott Derrickson, který natočil marvelovku Doktor Strange.

Horor The Cellar bude vyprávět o domu, v jehož sklepě se nachází brána do jiné dimenze

Studio Shudder nám už za měsíc představí další horůrek. Ten ponese název The Cellar, přičemž jak už je z názvu patrné, zaměří se na podivný sklep, v němž se nachází hrozivá entita z jiných světů.

Tvůrci seriálu The Wire představují další drsný krimi seriál o zločinu v Baltimoru

Jste fanoušci seriálu The Wire? Tak to byste si určitě neměli nechat ujít seriál We Own This City, kterého se dočkáme příští měsíc. Čeká nás tak příběh o zločinech, drogách a chamtivých policajtech.

Mike Myers si zahraje osm různých postav v komediálně mysteriózním seriálu The Pentaverate

Už za necelé dva měsíce se na Netflixu dočkáme zbrusu nového komediálního seriálu The Pentaverate, ve kterém hlavní role ztvární slavný Mike Myers. Ten si totiž zahraje hned osm různých postav.

Chris Pine tvrdí, že film Dungeons & Dragons bude mixem Hry o trůny a Monty Pythonů

Už za necelý rok k nám dorazí filmové ztvárnění hry Dungeons & Dragons, ve kterém se v jedné z hlavních rolí objeví Chris Pine. Ten nedávno řekl, že film bude kombinací Hry o trůny a Monty Pythonů.

Jedno z hlavních ocenění letošního ročníku Tokyo Anime Award Festival si odnáší Češka

Tokyo Anime Award Festival je populární svým pestrým zastoupením na poli anime. Do tohoto festivalu se mohou zapojit i ostatní země a Česko-Slovensko-Francouzský tým se může pyšnit úspěchem.