Zobrazit vše ve dne 1. 11. 2021

Lidstvo bude čelit dalšímu vyhlazení. Na matičku Zemi totiž padá celý Měsíc

Studio Lionsgate se nám pochlubilo dalším trailerem na Moonfall, nadcházející film od Rolanda Emmericha, ve kterém bude Zemi hrozit srážka s Měsícem. A je opravdu na co koukat.

The Book of Boba Fett láká na zločinem prolezlou planetu Tatooine

Dlouho očekávaný trailer nové série ze světa Star Wars je konečně na světě a ukazuje, co čeká Bobu Fetta a Fennec Shand ve snaze převzít zločinecké impérium Jabby Hutta.

Akční thriller Red Stone nám představí smrtícího zabijáka, kterého začne trápit svědomí

Aby se člověk mohl stát dobrým nájemným zabijákem, měl by se určitě nenechat ovládnout emocemi. Nadcházející film Red Stone ale dokáže, že to není tak jednoduché.

Knižní novinky 25.10.–31.10.: Ve znamení žánrových velikánů

Nový pracovní týden je opět tady a s ním i informace o titulech, které vyšly v Česku a na Slovensku během minulých sedmi dnů. Je libo nové vydání Duny či detektivní příběh Stephena Kinga?

Režisér Edgar Wright by rád viděl ,,mléčně čokoládového“ Jamese Bonda

A ne, netýká se to rasy příštího představitele agenta 007. Je to jen součást kategorie, kterou si talentovaný režisér sám vymyslel. Další Bond by totiž podle něho měl být zase o něco odlehčenější.

Dexter: Michael C. Hall rozumí frustraci fanoušků. Ani on z finále osmé řady příliš nadšený nebyl

Původní konec seriálu Dexter byl… řekněme kontroverzní. Zakončení ale příliš nesednulo ani jeho hlavnímu představiteli, pro kterého je slavný sériový vrah jeho nejslavnější rolí.

Vyřešte vánoční dárky již teď! Knihy Dobrovský nabízí obrovské slevy na super knihy

Chcete doplnit svou knihovnu, nebo je nakoupit vánoční dárky? Tak právě pro vás má společnost Knihy Dobrovský skvělou nabídku. Akce BLACK FRIDAY pro nedočkavé nabízí stovky knih s obrovskou slevou.

Dokument o životě Charlieho Chaplina bude zkoumat tajemnou minulost filmařské legendy

Charlie Chaplin je herec, režisér a scénárista, který toho má mnohé za sebou. A právě o jeho životě bude pojednávat nadcházející dokument, který již prosinci představí studio Showtime.