V zajetí démonů: Na Ďáblův příkaz míří do cílové rovinky, studio Warner Bros. vydalo finální trailer

Premiéra očekávaného pokračování franšízy V zajetí démonů se blíží. Studio Warner Bros. Pictures proto vydalo finální trailer děsivého případu, který přepsal historii amerického soudnictví.

Nepodařené dítě Esmeraldy a hororu, to je Co jsme viděli, co jsme slyšeli

Hororová studnice (ne ta z Kruhu) sice stále skrývá mnoho nápadů, ale tento film hýří spíše nudou, nežli děsuplnou zábavou.

Vlajková loď hororu se vrací, The Conjuring 3 se ukazuje v oficiálním traileru

Proslulí vyšetřovatelé paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi řeší děsivý případ, který otřásl americkým soudnictvím. Třetí část hororové série The Conjuring se ukázala v oficiálním traileru.

Horor The Night House v průběhu léta uvězní Rebecu Halls v děsivé noční můře

Hororový snímek The Night House v létě zamíří do vybraných kin. Děsivý příběh, ve kterém se Rebecca Hall stává náměsíčnou obětí své vlastní minulosti, se nedávno představil v oficiálním traileru.

Sony přichází s novým hororem, The Unholy obrátí krucifix vzhůru nohama

Velikonoce se blíží a studia Sony Pictures si pro milovníky duchařin připravila malé překvapení v podobě nadcházejícího hororu The Unholy, který se nedávno představil v oficiálním traileru.

Horor Kill Creek čtenáře zavede do strašidelného domu uprostřed kansaské pustiny

Na pulty českých knihkupectví opět míří další román se strašidelným domem v hlavní roli. Tentokrát se však nejedná o další knihu od Darcy Coates, ale o román Kill Creek od Scotta Thomase.

Animovaní Krotitelia duchov zdarma oficiálne na YouTube

S príchodom nového pokračovania klasickej filmovej série Krotitelia duchov sa na oficiálnom YouTube kanáli značky začali objavovať epizódy animovaných seriálov z osemdesiatych rokov.

Druhý díl románového cyklu Gauntovi duchové ze světa Warhammer 40 000 dostává nové vydání

Během tohoto týdne vydalo nakladatelství Polaris ještě jednu knihu ze světa Warhammeru 40 000. Jedná se o nové vydání druhého románu z cyklu Gauntovi duchové s podtitulem Stvořitel duchů.

Další odklady filmů Uncharted, James Bond, Morbius a Krotitelé duchů

Filmové společnosti opět odkládají premiéry očekávaných snímků. Některé uvidíme dokonce až v roce 2022. Takto výrazný odklad se týká filmů Uncharted a Morbius, které znovu mění datum premiéry.

Satanistický horor Anything for Jackson již brzy odkryje zákoutí černé magie a exorcismu

Zvrácené užití černé magie a mrazivou hranici toho, kam až jsou truchlící lidé kvůli lásce a ztrátě svých blízkých schopni zajít, již brzy představí hororový snímek Anything for Jackson.

Krvavý horor You're Not Alone v oficiálním traileru

Eduardo Rodriguez, který už v minulosti natočil několik celovečerním filmů, přišel o prázdninách po sedmileté pauze s novým hororem, který na sebe teprve nedávno strhnul pozornost trailerem.

HBO otevře brány pekla v hororové minisérii 30 Coins

HBO v příštím roce uvede osmidílnou hororovou minisérii 30 Coins, která diváky vezme na mysteriózní výlet do podsvětí malé španělské vesnice.

Hororová série Paranormal v novém traileru, na Netflixu se objeví v listopadu

Netflix přichází s novou duchařinou. Tentokrát se jedná o příběh od egyptských tvůrců, dočkáme se jej začátkem listopadu.

Horor The Unfamiliar straší havajskými duchmi

Nový horor Unfamiliar z nezávislej produkcie mieri do digitálnej distribúcie. Dostal trailer a aj dátum vydania.

Jak přežít v hororu a neumřít při tom

Tento týždeň vám v našej téme na Nerdfixe prezradíme pár užitočných rád, ktoré vám pomôžu prežiť, keby ste sa nejakou náhodou ocitli v hororovom filme.

Duch pre 21. storočie? Film Endless opakuje známu premisu, ale s menším množstvom akcie

Filmový trailer na Endless sľubuje príbeh podobný, ako vofilme Duch z roku 1990 s Patrickom Swayzem v hlavnej úlohe. Akurát je v ňom oveľa menej akcie a oveľa viac romantiky.

Ed a Lorraine Warrenovci rozprávajú svoje príbehy skrze YouTube

Oficiálny kanál démonológov Eda a Lorraine Warrenovcov poskytuje množstvo skutočných rozhovorov a diskusii, ale i videí z Warrenovského okultného múzea

Skupinka lidí se stane obětí ducha sériového vraha v knize Přízraky domu Carrowů

Australská spisovatelka Darcy Coates se velice úzce specializuje na horory se strašidelnými domy. Její třetí kniha s názvem Přízraky domů Carrowů je o zmíněném strašidelném domě Carrow.

Bill Murray potvrdil účasť v nových Krotiteľoch duchov

Bill Murray oficiálne oznámil návrat do pripravovanej snímky Ghostbusters: Afterlife a vyvrátil tak všetky pochybnosti o svojej účasti na projekte.

Lovci duchů se s námi brzy rozloučí

Tento seriál je s námi již neuvěřitelných 15 let. Ale všechno musí jednou skončit. Máme pár nápověd k tomu, jaký konec to bude.

Krotitelé duchů zaujmou původní fanoušky. Vrátí se většina herců z kultovní jedničky

Experimenty s ikonickou značkou skončily. Společnost Sony Pictures se po posledním dílu Krotitelů duchů poučila a už nemá v plánu zkoušet, co fanoušci vydrží. Nová podoba Ghostbusters bude odkazovat…

Krotitelé duchů: Odkaz

2021

Duchové rodiny Folcroftů

Darcy Coates
2020

Warhammer 40 000 - Gauntovi duchové 2: Stvořitel duchů

Dan Abnett
2021