Zobrazit vše ve dne 4. 8. 2022

Konec jedné éry! Zažijte spolu s námi konec legendy o Věčných duších

Skupina dobrodruhů jménem Věčné duše zakončí svou fantastickou pouť již tuhle sobotu. Nerdfix při tom rozhodně nemůže chybět a vy také ne.

V traileru na snímek Delia´s Gone se hlavní hrdina pokusí vypátrat vrahy své sestry

Studio Vertical Entertainment se přednedávnem pochlubilo oficiálním trailerem na film Delia's Gone, ve kterém se mladík jménem Louise pokusí odhalit pravdu o tom, co přesně stálo za smrtí jeho sestry.

V thrilleru I Came By nalezne mladík v domě populárního soudce hrozivé tajemství

V poslední den měsíce nám Netflix nadělí svůj zbrusu nový snímek, kterým bude thriller I Came By. Ten bude vyprávět o mladém aktivistovi, který se rozhodne vloupat se do domu populárního soudce.

Batgirl není jediná oběť. Warner Bros. Discovery v tichosti odstranilo několik filmů z HBO Max

Zrušení premiéry již natočeného snímku Batgirl mnoho fanoušků řádně šokovalo. A nedlouho poté navíc vyšlo najevo, že studio Warner Bros. Discovery navíc v tichosti odstranilo další filmy z HBO Max.

Garfield s Chrisem Prattem v hlavní roli zná oficiální datum premiéry

Zrzavé kocouřisko Garfield dorazí do kin během zimy roku 2024. Slavnému komiksovému kocourovi tentokrát propůjčí hlas Chris Pratt, připojí se k němu Samuel L. Jackson, který ztvární Garfieldova otce.

Upírská verze Romea a Julie dostala kolíkem do srdce. Netflix ruší seriál First Kill po první sérii

Netflix nemilosrdně zařízl další seriál. Tentokrát takový osud čekal První krev, který je v podstatě takovou upírskou verzí příběhu o Romeovi a Julii. Seriál si patrně nevedl dobře se sledovaností.

Pokračování Jokera zná oficiální datum premiéry. Dočkáme se zpívajícího Arthura Flecka?

Studio Warner Bros. Discovery nedávno konečně zveřejnilo, v který den vejde do kin pokračování úspěšného a slavného snímku Joker. Otázkou ovšem i nadále zůstává, zda bude druhý díl skutečně muzikálem.