Zobrazit vše ve dne 29. 6. 2022

V traileru na temný thriller Resurrection se mladá matka musí vypořádat s mužem ze své minulosti

Studia IFC Films a Shudder nám nadělila další trailer na slušně vyhlížející thriller jménem Resurrection, ve kterém se mladé ženě vrátí do života muž z její minulosti. To ji nicméně vyděsí k smrti.

Pokračování filmu Krotitelé duchů: Odkaz zná oficiální datum premiéry

Jelikož si nedávné nové dobrodružství Krotitelů duchů vedlo v kinech opravdu skvěle, studio Sony dalo zelenou i následnému pokračování. A konečně už také víme, kdy přesně se druhého dílu dočkáme.

Jaký další film chystají tvůrci posledních Avengerů? Podivuhodnou sci-fi plnou robotů a zombie

Bratři Russoové budou s Netflixem i nadále spolupracovat. Letos na podzim započne produkce jejich příštího filmu jménem The Electric State. Bude se jednat o filmovou adaptaci stejnojmenné předlohy.

Film Třináct životů bude napínavým příběhem o záchraně chlapců v zatopené podzemní jeskyni

Amazon nám už toto léto nadělí jeden ze svých nejočekávanějších filmů roku. Tím se stane snímek Třináct životů, jenž bude vyprávět o reálné záchranné misi třinácti lidí, ke které došlo v roce 2018.

Vrátí se Johnny Depp do ikonické role kapitána Jacka Sparrowa? Disney by si to údajně přálo

Kariéra Johnnyho Deppa se opět začíná rozjíždět. Podle nových informací o herce projevilo zájem i samotné Disney. Přijme však herec nabídku poté, co jej předtím společnost z role vyhodila?

Anime adaptace mangy Uzumaki se odkládá... znova

Premiéra anime Uzumaki byla původně stanovena po všech odkladech na letošní říjen. Plány se bohužel opět mění, a na finální verzi si tak budeme muset ještě nějaký čas počkat.