Z kultovního komiksu kultovní seriál – Sandman převyšuje očekávání!

Seriál založený na legendárním a kultovním komiksu Neila Gaimana je pro mnohé nejočekávanějším zfilmovaným komiksem letoška. Snaží se potěšit jak fanoušky, tak i nové diváky. A mnohé jistě potěší.

Sandman ještě nekončí! Netflix vydal bonusovou epizodu s obřími kočkami a dcerou samotného Dia

Právě dnes vyšla na Netflixu bonusová jedenáctá epizoda k seriálu Sandman, ve které se dočkáme hned dvou příběhů. První z nich o Kalliopé, dceři boha Dia, a druhý mluvících animovaných kočkách.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E111

Marvel nás chce uhnat, Comic-Con a hrdinové z dračáku

Marvel nás chce uhnat. Na Comic-Conu v San Diegu oznámil tolik novinek, až nám je z toho blbě, že nemáme ani tužku. DC se také snažilo, nás ale nejvíce potěšil trailer na nový Dungeons & Dragons film.

Sandman se na Comic-Conu objevil s úchvatným trailerem

Sandman je velmi očekávaný seriál z produkce Netflixu, který má kopírovat příběh komiksové ságy z pera Neila Gaimana. Nový trailer odhaluje nové postavy a slibuje ještě akčnější podívanou.

První obrázky k připravovanému hororovému anime Exception vypadají fantasticky

O datu vydání hororového sci-fi anime Exception nemáme ani potuchy. To ale nebránilo Netflixu odhalit první obrázky z pera umělce Yoshitaky Amana, které jsou prostě a jednoduše uchvacující.

Netflix Geeked Week 2022: Kompletní shrnutí prvního seriálového dne

Máme za sebou první den akce Geeked Week 2022, na které se nám představily seriály jako Sandman, Resident Evil a 1899. To však ani zdaleka není vše. Na jaké další série se ještě budete moct těšit?

Sandman se připomíná v novém traileru

Sandman z pera Neila Gaimana přitahuje pozornost i již od svého vydání z roku 1989. Nejnovější trailer fanouškům dává naději, že se bude jednat o opravdu dobré zpracování. Výsledek uvidíme již brzy.

Tajuplné světy Neila Gaimana

Mezi fantasy krále na literárním, komiksovém a filmovém poli rozhodně patří i Neil Gaiman. A pokud jste se o slavném tvůrci Sandmana chtěli dozvědět něco bližšího, pak je dnešní téma přesně pro vás!

Zámek a Klíč: Zlatý věk propojuje hororovou sérii se Sandmanem

Už v červnu se můžeme těšit na nejnovější příběh ze světa, který vymyslel Joe Hill. Autoři poprvé propojují svůj vesmír s tím, který vytvořil legendární Neil Gaiman. Do Klíčova dorazí Sandman!

Neil Gaiman prozradil, co můžeme čekat od nadcházející seriálové adaptace komiksu The Sandman

Letos pro nás Netflix připravuje seriálovou adaptaci oblíbené komiksové série od Neila Gaimana, která nese název The Sandman. Hlavního hrdinu si tak fanoušci můžou pořádně prohlédnout na nové fotce.

Lucifer v podání Gwendoline Christie na prvním obrázku

Na včerejší akci DC FanDome 2021 byla odhalena další postava ze seriálové adaptace kultovní komiksové série Sandman. Fanoušci si mohou nově prohlédnout Pána pekel v podání Gwendoline Christie.

Nové promo plakáty představují tři členy rodiny Věčných

Oficiální účty seriálu The Sandman na Twitteru a Instagramu již začaly s přidáváním exkluzivních příspěvků. Fanoušci si mohou nově prohlédnout tři členy rodiny Věčných včetně jejich talismanů.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E62

Zaklínač, Cowboy Bebop, Netflix TUDUM a mnohem víc!

V sobotu byl Netflix TUDUM, a tak jsme viděli nového Zaklínače, Cowboye Bebopa, Stranger things a mnohem víc. Ale dnes se vzládáme věnovat i jiným streamovacím platformám, a to vše za 90VTEŘIN.

Netflix TUDUM: První ukázka ze seriálu The Sandman odpovídá komiksové předloze

První ukázka ze seriálu The Sandman dokazuje, že bychom se konečně mohli dočkat seriálové adaptace, která respektuje svou předlohu. V traileru nechybí známé kulisy či temná atmosféra.

Podzimní virtuální con Netflix Tudum přinese nové informace o více než 70 seriálech a filmech

Geeked Week na steroidech? Tak by se dala nazvat nová virtuální akce Tudum, kterou Netflix připravuje na letošní podzim. Diváci se mohou těšit na nové informace o více než 70 filmech a seriálech.

První série adaptace komiksu Sandman byla dotočena

Britský spisovatel Neil Gaiman přinesl na blogové sociální síti Tumblr nové informace o seriálu Sandman. Podle jeho slov již skončilo natáčení první série. Na finální produkt si však nejspíše počkáme.

Netflix Geeked Week: Kompletní shrnutí druhého dne týkajícího se adaptací slavných komiksů

Letní akce Netflix Geeked Week pokračuje! Přinášíme vám kompletní shrnutí druhého dne, který se převážně věnoval adaptacím slavných komiksů. Došlo však i na další neočekávaná oznámení.

Kulisy k seriálové adaptaci komiksu Sandman vypadají fantasticky

Během úterního live streamu Netflix Geeked Week jsme se konečně dozvěděli nové informace k seriálové adaptaci Sandmana. Nové video nám dovInolilo nahlédnout na kulisy, které vypadají fantasticky.

Geeked Week - virtuální con od Netflixu již příští týden! Živě na Nerdfixu!

Svátek pro všechny milovníky popkultury je tady! Netflix startuje svoji vlastní virtuální pětidenní show, kde nám představí nálož novinek, na které se můžeme v následujících týdnech a měsících těšit.

Netflix odhalil druhou část hereckého obsazení pro adaptaci Sandmana

Ve středu Netflix odhalil další informace k očekávané adaptaci kultovního Sandmana. Podle slov Neila Gaimana, scénáristy komiksové předlohy, bychom se první série měli dočkat již velmi brzy.

Crossover Hell & Gone's spojuje Sandmana se sérií Zámek a klíč

Během včerejšího dne byla oznámena velká novinka pro komiksový svět. Kultovní svět Sandmana se spojí s mysteriózním světem série Zámek a klíč, aby vznikl komiksový crossover s názvem Hell & Gone's.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E5

Netflix mění pohlaví postav, HBO zas premiéry

Časové smyčky jsou vážně vopruz a pořád se někomu dějí znovu a znovu a znovu. Alespoň v nich mají lidé na vše čas, třeba na takovou Justice League nebo nového Sandmana.

Netflix odhalil herecké obsazení seriálové adaptace Sandmana

Po roce od oznámení seriálové adaptace kultovního komiksu Sandman od Neila Gaimana jsme se konečně dozvěděli další důležité informace. Během včeješího dne zveřejnil Netflix seznam několika herců.

Marvel, DC a ďalšie okienka, komiksami sa to dnes len tak hemží

V dnešnom stručne máme strašne veľa komiksových správ. Ale fakt že strašne veľa. Ale nezabudli sme aj na zberateľov. Dnešné stručne povinne obsahuje aj hračku/sošku na záver!

Výhodný startovní balíček komiksového Lucifera

Pokud máte rádi komiksovou sérii Sandman a chcete si rozšířit obzory ohledně postavy Lucifera, právě teď si můžete zakoupit výhodný balíček komiksového Lucifera, který obsahuje první tři svazky.

Nové informace ohledně Sandman univerza

V rámci DC FanDome proběhl panel s názvem The Sandman Universe: Enter the Dreaming, ve kterém jsme se dozvěděli novinky o Sandman univerzu nejen od samotného Neila Gaimana.

Třetí vydání povídek Kouř a zrcadla opět beze změny

Nakladatelství Polaris v těchto dnech vydává třetí vydání fantasy povídek Kouř a zrcadla. Jedná se však spíše o dotisk než-li o nové vydání, protože kniha neobsahuje žádné změny.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E35

Z Velmy už je taky lesbička

Z animovaných postaviček se stávají lesbičky, z obyčejných lidí zase superhrdinové. Ale jenom na chvíli. Rozhodně však na dýl, než je jeden díl našeho zpravodajství. Na to si bokem odložte 90VTEŘIN.

Už zajtra vychádza Audible verzia Sandmana nahovorená Jamesom McAvoyom

Séria komiksov Sandman od geniálneho Neila Gaimana zmenila spôsob, akým čítame komiksy a akým nad nimi premýšľame. Nová audio adaptácia od služby audible sľubuje, že urobí to isté v zvukovej rovine.

Komiksová séria Neila Gaimana "Sandman" čaká na seriálovú adaptáciu od Netflixu

Populárna komiksová séria Sandman sa dostane na Netflix ako seriál s 11 epizódami. Natáčanie začne už máji/květnu.

Sandman

Neil Gaiman
2020

9

The Sandman