Zobrazit vše ve dne 29. 7. 2022

Čtvrtá série Dračího prince ohlásila svůj příchod novým videoklipem a první epizodou

Po skutečně dlouhé době se na scénu vrací pokračování Dračího prince od Netflixu. Kromě plakátu, vizuálních novel a traileru přinesl mnoho nových informací Comic-Con. Však se podívejte sami.

Jason Momoa odhalil, že v Aquamanovi 2 se objeví významný člen Ligy spravedlnosti

Příští rok na jaře se dočkáme druhého dílu Aquamana, kterého opět ztvární sympatický Jason Momoa. A právě ten nedávno odhalil, že se ve filmu objeví jeho superhrdinský kolega. Tipnete si, o koho jde?

Zemřel umělec Jang Seong-rak, spoluautor jihokorejské manhwa série Solo leveling

Podle nedávných zpráv zemřel spoluautor úspěšné jihokorejské komiksové série Solo leveling. Jang Seong-rak. Umělec, podlehl dlouhém boji s nemocí, a to v pouhých 40 letech.

Je rozhodnuto. Druhý díl filmového Tomb Raidera s Aliciou Vikander už nevznikne

Pokračování filmového Tomb Raidera z roku 2018 už nakonec nevznikne. Jelikož studio MGM ztratilo práva, celá filmová značka se dočká rebootu. Kvůli tomu v roli Lary Croft končí i Alicia Vikander.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E111

Marvel nás chce uhnat, Comic-Con a hrdinové z dračáku

Marvel nás chce uhnat. Na Comic-Conu v San Diegu oznámil tolik novinek, až nám je z toho blbě, že nemáme ani tužku. DC se také snažilo, nás ale nejvíce potěšil trailer na nový Dungeons & Dragons film.

Amazon chystá film o alternativním životě Philipa K. Dicka. O scénář se postará jeho dcera

Isa Hackett, dcera autora Phillipa K. Dicka, sepisuje scénář k filmu, který se unikátním pohledem zaměří na život jejího otce. Snímek by mohl natočit Alfonso Cuarón, který je zatím pouze producentem.

Madonna si film o svém životě zrežíruje sama. Nechce to nechat na „misogynních mužích“

V přípravě je hudební film, který si pořádně posvítí na život další pěvecké hvězdy. Tou bude tentokrát Madonna, ovšem nedávno vyšlo najevo, že si snímek slavná zpěvačka nakonec zrežíruje raději sama.

První trailer na film Oppenheimer od Christophera Nolana vypadá přímo bombově. Doslova

Studio Universal konečně vydalo vůbec první oficiální trailer na snímek Oppenheimer, další film slavného a talentovaného Christophera Nolana, který se zaměří na stejnojmenného tvůrce atomové bomby.