Zobrazit vše ve dne 22. 8. 2020

Nové informace ohledně Sandman univerza

V rámci DC FanDome proběhl panel s názvem The Sandman Universe: Enter the Dreaming, ve kterém jsme se dozvěděli novinky o Sandman univerzu nejen od samotného Neila Gaimana.

James Gunn představuje herecké obsazení restartu The Suicide Squad

Na jednom z panelů akce DC FanDome jsme se konečně dočkali hereckého obsazení rebootu filmové adaptace The Suicide Squad. Od filmu můžeme očekávat opravdu šílenou akci, jak to má James Gunn ve zvyku.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E45

Cancel culture útočí: Rick a Morty má být zrušen?

Internetová cancel culture útočí na další seriál, DC FanDome se rozpadá a účesy se stávají nebezpečnějšími, než atomovky. Prostě taký běžný pátek s novým dílem 90VTEŘIN.

Wonder Woman ukázala nový trailer

Začíná nám event DC FanDome a první na řadě je panel věnující se filmu Wonder Woman 1984. Poprvé si můžeme pořádně prohlédnout záporačku Cheetah.

Trailer pro Snyderovu verzi Justice League unikl předčasně

Náš první pořádný pohled na „pravou verzi“ Justice League je konečně tady. Trochu předčasně, než bylo plánováno, ale to vůbec nevadí. Trailer pro Justice League: The Snyder Cut je tady.

The Walking Dead: World Beyond ukazuje život po apokalypse

The Walking Dead: World Beyond sa blíži a predstaví nám generáciu dospievajúcich hrdinov vyrastajúcich dekádu po konci sveta.

Madagaskar bude mať nový roztomilý prequel seriál

Hulu začiatkom jesene uvedie seriál Madagascar: A Little Wild , ktorý sa pozrie na detstvo obľúbenej štvorice zvieracích kamarátov.

Manga Orange dostane po krátkých dvou měsících pokračování

Není tomu ani dva měsíce, co nakladatelství CREW vydalo první díl krátké manga série Orange a už nás lákají na druhý díl. Ten by měl vyjít na konci srpna/augusta tohoto roku.

Zack Snyder ukázal ďalší teaser na Ligu spravedlnosti tesne pred DC FanDome

Už dnes večer začína DC FanDome, najväčšia online komiksová akcia tohto roku. Režisér Zack Snyder nás láka ďalším krátkym teaserom na Ligu spravedlnosti. Plnohodnotný trailer uvidíme čoskoro.

Detektivní thriller z alternativní historie s vynálezy Nikoly Tesly

Nakladatelství HOST v těchto dnech vydalo nový detektivní thriller z alternativní historie s názvem Tesla Noir. V něm se bude vyšetřovat zmizení vizionáře a vynálezce Nikoly Tesly.

Netflix zrušil dva populárne seriály kvôli koronavíru

Streamovací gigant Netflix nás síce zasypal množstvom nových seriálov a trailerov, zároveň však niekoľko seriálov zrušil. Po posledných rozhodnutiach sa ukončenia nedočkajú dva ďalšie.