Moment, jeden ze členů Sebevražedného oddílu není mrtvý?

Evidentně to tak vypadá. Režisér James Gunn v jednom ze svých tweetů odhalil, že jistá postava z jeho nejnovějšího filmu nakonec nezemřela. O koho se jedná?

Suicide Squad nás láká na film novými klipy

Suicide Squad od Jamese Gunna je za rohem a při show Jimmyho Kimmela nám byly ukázány dva kratší klipy, které doplnil ještě jeden exkluzivní pro IGN. Film jde do kin 6. srpna a my se moc těšíme.

Margot Robbie netušila, co se stalo ve Snyderverse s její postavou

Margot Robbie alias Harley Quinn v poslední době podniká jednu reklamní akci za druhou, kvůli připravovanému filmu Suicide Squad. V jednom z rozhovorů došlo i na otázku, co říká na osud Harley Quinn.

Nové snímky z nadcházejícího filmu Suicide Squad

Suicide Squad alias Sebevražedný oddíl se zběsilým tempem řítí do cílové rovinky, kterou představuje uvedení do kin. Za měsíc se všichni přesvědčíme jestli vize Jamese Gunna opravdu stojí za to.

Bloodsport střelil Supermana v novém traileru na Suicide Squad

Sequel Suicide Squad se nám ukázal v novém traileru. Odhaluje nejenom motivace a vztahy mezi postavami, ale nastiňuje nám hlavní zápletku, která se týká mimozemské hvězdice Starro.

Suicide Squad se ukazuje v novém traileru

Pokračování Sebevražedného Oddílu od populárního režiséra Jamese Gunna dostává první red band trailer, který ukazuje staré i nové tváře, čelící další smrtelné hrozbě.

V novom The Suicide Squad sa objaví aj Sylvester Stalone

Režisér filmu Suicide Squad, James Gunn, na twitteri odhalil, že sa v obsadení objaví aj herecká legenda Sylvester Stalone.

Dreamland opouští filmové festivaly a míří na VOD

Napínavé drama Dreamland se v polovině listopadu objeví na Amazon Prime Video, Google Play nebo YouTube.

The Rock, Gal Gadot aj Margot Robbie prezentujú najlepšie cosplaye v príprave na DC FanDome

Herecké hviezdy, ktoré vo filmoch a seriáloch zobrazujú známych superhrdinov, sa zapojili do verejných videí propagujúcich cosplaye ich vlastných postáv. Všetko na oslavu DC FanDome.

Piráti z Karibiku opäť zakotvia v kinách, tentokrát s Margot Robbie

Disney ešte s Pirátmi z Karibiku neskončil. Tentokrát má na palube mnoho známych hollywoodskych tvorcov.

Druhý díl Birds of Prey by se mohl točit kolem milostného vztahu mezi Harley Quinn a Poison Ivy

Sice ještě není vůbec jisté, jestli se pokračování Birds of Prey bude natáčet, režisérka Cathy Yan už má ale jasno, o čem by mělo být.

Suicide Squad sa pripravuje na filmový reštart

Režisér James Gunn pokračuje v prípravách rebootu nie príliš oceňovaného snímku Suicide Squad z roku 2016. Koho v ňom uvidíme?

Scenáristka Christina Hodson poskytla rozhovor o filme Birds of Prey

Scenáristka filmu Birds of Prey Christina Hodson v rozhovore pre magazín Screen Rant porozprávala o priebehu tvorby scenára aj o svojich inšpiráciách.

Králíček Petr bere do zaječích

2021

Once Upon a Time... In Hollywood

2019

Sebevražedný oddíl

2016

Dreamland

2020

9

The Suicide Squad

2021