Hned na začátku října dorazí do našich kin hvězdné obsazené romantické drama jménem Velká odvážná nádherná cesta s Colinem Farrellem (Tučňák) a Margot Robbie (Barbie) v hlavních rolích. Venku nyní máme zbrusu nový trailer, na který se můžete podívat výše.

Příběh sleduje dva nezadané cizince a jejich neuvěřitelnou cestu, která je nakonec svede dohromady. Jednou z hlavních postav je David (Farrell), jenž ve svém autě vybaveném zvláštní GPS míří na svatbu. Po cestě nabere ženu jménem Sarah (Robbie) a společně se vydávají po trase určené tajemným navigačním systémem. Místo rutinní jízdy je však čeká dobrodružství, během něhož se střetávají se svými vlastními vzpomínkami. Jak se vyrovnávají s minulostí, postupně mezi nimi vzniká hlubší pouto. Zároveň však stojí před rozhodnutími, jež mohou zásadně ovlivnit jejich budoucnost.

Vypadá to na milou romanťárnu s výrazným nádechem magického realismu, hlavně to obsazení je fajn. 

O režii se postaral jihokorejský tvůrce Kogonada, který už s Farrellem natočil sci-fi drama Život po Jangovi (2021), dále stojí za dramatem Columbus (2017). Scénář si vzal pod palec Seth Reiss (Menu).

Dále se ve snímku objeví herci jako Phoebe Waller-Bridge, Hamish Linklater, Lily Rabe, Billy Magnussen, Shelby Simmons, Jodie Turner-Smith, Sarah Gadon, Brandon Perea a Neil Wachs.

V českých kinech již od 2. 10. 2025.