Shazam! Fury of the Gods představuje své doslova „božské“ záporáky

Kdo zná řeckou mytologii, tak moc dobře ví, že s řeckými bohy si není radno zahrávat. Na vlastní kůži to zjistí i Zachary Levi, který si zopakuje svou ikonickou roli ve filmu Shazam! Fury of the Gods.

Král novodobých vyvražďovaček se vrací. Nový Vřískot představuje první trailer

Po více než deseti letech se konečně dočkáme dalšího filmu ze série Vřískot. Ten však už vedou jiné režisérské ruce. Bude se moct pátý díl hrdě postavit ke svým předchůdcům?

Zaklínač: Co měl znamenat souboj mezi Cahirem a Vilgefortzem?

Úvahový článek, který je určen především pro znalce knižních předloh, případně pro fanoušky, kterým spoilery nevadí. A věřte, že zde budou fakt hodně velký spoilery.

Není čas zemřít: Padouch nové bondovky není tím, za koho ho fanoušci pokládali

Lyutsifer Safin bude novým padouchem, který se postaví do cesty agentovi 007. Kým ale ve skutečnosti je? Teorií je hodně, ovšem díky režisérovi máme nyní jasno v tom, kým určitě není.

American Horror Story ukazuje první teaser a dva záporáky

Desátá série American Horror Story se chlubí novým teaserem. Ten ukazuje dva záporáky a naznačuje dva samostatné příběhy natlačené do jediné série.

TOP 5 Epizoda S1E68

Nejbizarnější hororoví záporáci

Od vraždících rajčat přes slimáky, vraždící donuty, až po oživlé sněhuláky, prorostlá klíšťata, zabijácké králíky nebo puding? Divných hororových zabijáků a záporáků je hodně.

TOP 5 Epizoda S1E25

Filmoví záporáci, kteří by vyhráli, kdyby prostě drželi hubu

Ukecaný záporák je filmové klišé, se kterým se střetáváme v téměř každém akčním, či špionském filmu. My se teď proto zaměříme na TOP 5 Filmových záporáků, kteří by vyhráli, kdyby prostě drželi hubu.

Synder Cut konečne ukazuje Darkseida, pôvodného záporáka z Ligy spravedlnosti

Ultimátny záporák DC univerza je rozhodne Darkseid, v kino verzií Ligy spravedlnosti sme sa však stretli len s jeho pomocníkom Steppenwolfom. Zack Snyder do hry vracia samotného boha zla.

Noví mutanti počtvrté odloženi a odhalení záporáků

Noví mutanti ne a ne vyjít. Tentokrát ale není na vině stav filmu. Zároveň jsme se dočkali odhalení záporáků.

Noví mutanti 2 již obsadili Antonia Banderase jako záporáka

Režisér Novích mutantů Josh Boone potvrzuje, že pro kdysi plánovaný druhý díl obsadil Antonia Banderase do klíčové role záporáka Emmanuela da Costa.

V Doctor Strange 2 se pravděpodobně vrátí záporák Mordo

Podle webu The Illuminerdi se Chiwetel Ejiofor vrátí jako záporák Mordo v nadcházejícím filmovém snímku Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Proč záporáci nemají iPhony? Režisér odhaluje tajemství product placementu

Režisér filmů Na nože a Star Wars: Poslední z Jediů se rozpovídal o zvláštních pravidlech, která má společnost Apple pro zobrazování svých produktů ve filmech.