Zobrazit vše ve dne 18. 8. 2020
TOP 5 Epizoda S1E25

Filmoví záporáci, kteří by vyhráli, kdyby prostě drželi hubu

Ukecaný záporák je filmové klišé, se kterým se střetáváme v téměř každém akčním, či špionském filmu. My se teď proto zaměříme na TOP 5 Filmových záporáků, kteří by vyhráli, kdyby prostě drželi hubu.

Oceňovaný horor The Faceless Man prinesie poriadne napätie

Austrálsky horor The Faceless Man si minulý rok viedol u kritikov veľmi dobre, ako však psychologicko-paranormálna téma obstojí u divákov?

Nový fantasy román Čarodějné znamení spojuje klasické fantasy se severskou mytologií

Nakladatelství King Cool má pro fanoušky fantasy dobrou zprávu. Dnes vychází první díl nové fantasy série Ashen Torment s názvem Čarodějné znamení. Fanoušci mohou očekávat i prvky severské mytologie.

Kickstarterový teaser na novou komiksovou sérii Scotta Snydera

Scott Snyder připravuje společně s Tonym S. Danielem novou komiksovou sérii s názvem Nocternal. Na Kickstarteru si právě teď můžete zakoupit limitovanou behind the scenes knihu před vydáním série.

Herní Firewatch z Hollywoodu. Do Wisconsinu se podíváme i ve filmu

Navzdory menšímu úspěchu filmových adaptací her nás čekají zajímavé roky. O své místo se hlásí film podle úspěšné adventury Firewatch od studia Campo Santo.

Indie horor Clownface bude zrejeme klasický slasher

Fanúšikovia klaunov a nízkorozpočtových slasherov (áno, aj takí sú) sa môžu tešiť na nový horor Clownface. Dostaneme totiž nepríčetného vraha, klauna i masku z ľudskej kože.

Netflix vo videu skúma superschopnosti z Project Power

Aké by to bolo byť superhrdina? Mať vlastnosti, ktoré sú nad rámec ľudských schopností. Netflix sa pri príležitosti nového filmu Project Power uverejnilo video, kde vedecky rozoberá 4 superschopnosti.

Ready Player Two dostane audioknihu s hlasom Wila Wheatona

Koncom roka vyjde pokračovanie úspešnej knihy Ernesta Clinea Ready Player One, ale to už všetci viete. V rovnakom čase k nej vyjde aj audioverzia, ktorú načíta známy nerd, geek a hráč Wil Wheaton.