Zobrazit vše ve dne 7. 7. 2021
TOP 5 Epizoda S1E68

Nejbizarnější hororoví záporáci

Od vraždících rajčat přes slimáky, vraždící donuty, až po oživlé sněhuláky, prorostlá klíšťata, zabijácké králíky nebo puding? Divných hororových zabijáků a záporáků je hodně.

Seriál The Last of Us nabídne deset hodinových epizod

Natáčení seriálu na motivy The Last of Us od studia Naughty Dog je v plném proudu. Herci sdílejí fotky z natáčení a Craig Mazin potvrzuje, že seriál bude mít deset hodinových epizod.

Transformeri mieria do praveku v závere trilógie War for Cybertron

Animovaná seriálová trilógia Transformers: War for Cybertron sa blíži k svojmu epickému vyvrcholeniu. Autoboti a Deseptikoni konečne nájdu Zem, čaká ich tu však veľké prekvapenie.

Michelle Yeoh sa objaví v chystanom prequeli k seriálu Zaklínač, Blood Origin

Herečka Michelle Yeoh sa pridáva k hereckému obsadeniu seriálu Blood Origin. Ten sa bude odohrávať tisíc rokov pred známym príbehom Zaklínača.

Nakladatelství Argo připravuje masivní dávku fantastiky

Nakladatelství Argo se pochlubilo edičním plánem pro měsíc srpen/august. Na fanoušky fantastiky čekají nejen dva kultovní sci-fi romány z naší historie, ale také dvě pokračování moderních sérií.

Nový Space Jam podojí všetky značky na maximum

Pokračovanie filmu Space Jam sa do kín dostane už o pár dní. Warner Bros. a DC nás preto zahŕňajú videami ukazujúcimi doposiaľ neznáme časti filmu. A zdá sa, že naplno využijú všetky svoje značky.