Zobrazit vše ve dne 12. 10. 2021

Král novodobých vyvražďovaček se vrací. Nový Vřískot představuje první trailer

Po více než deseti letech se konečně dočkáme dalšího filmu ze série Vřískot. Ten však už vedou jiné režisérské ruce. Bude se moct pátý díl hrdě postavit ke svým předchůdcům?

Comics Salon 2021 - konečně návrat k normálu?

Největší slovenský festival sci-fi, fantasy, hororu, anime, knih, komiksů, filmů, seriálů a her se po malé přestávce vrací téměř v plné síle. Je to předzvěst lepších časů pro cony a festivaly?

Rez, smradlavé motely a špinavé bary. I na takových místech se může odehrát romantický příběh

Film Hard Luck Love Song láká nejen na kvalitní romantický vztah mez dvěma sympaťáky uprostřed ničeho, ale i na temnou a pochmurnou atmosféru, která bude připomínat westernový neo-noir.

Od tvůrců klasiky Wallace a Gromit se představí krátký animák o července, kterou vychovaly myši

Pokud jste fanoušci studia Aardman Animation, tak byste měli zbystřit pozornost. Brzy se od něho dočkáme dalšího animáku, jehož hlavní hrdinkou bude tentokrát červenka.

Comic-Con v Praze již za pár dní! Přijďte se podívat na nejslavnější festival popkultury

Kvůli koronaviru jsme se známého nerdovského festivalu měli dočkat už dřív. Ale jeho brzké započetí už nemůže nic zastavit! Co nás všechno čeká na letošním Comic-Conu?

Tento týden s Na tahu (11.10. - 17.10.)

I v tomto týdnu pokračuje Štětcober! Kromě malíčského eventu se ale můžete také těšit na čtvrteční Věčné duše a sobotní komunitní lamení!

Nejdříve Otec, nyní Syn. Režisér oscarového snímku s Anthony Hopkinsem dotočil svůj další film

Film Otec, za který Anthony Hopkins získal Oscara za ztvárnění muže s pokročilou demencí, zaznamenal natolik velký úspěch, že se jeho režisér rozhodl natočit další film. Tentokrát půjde o Syna.