Zobrazit vše ve dne 19. 5. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E18

Poison Ivy je příliš sexy?

Česká RPG Dračí hlídka jde konečně do obchodů, dvě mladé filmařky kritizují přehnanou seuxalizci Poison Ivy a Flash Gordon se po čtyřiceti letech dočkal 4 K faceliftu. To je dnešních 90 VTEŘIN!

Netradičná spoločenská hra Nachozeno vás vytiahne na prechádzku

Spoločenské hry sa zvyčajne hrajú v pohodlí domova okolo stola. Nachozeno vás chce, naopak, vytiahnuť von a ukázať vám krásne, no menej známe časti Česka. Začína sa v Telči.

Netflixovský Da 5 Bloods sa pozrie na vojnu vo Vietnamne trochu inak

Filmov a seriálov, ktoré spracovali náročnú tému vojny vo Vietname, je niekoľko desiatok. Da 5 Blood od oceňovaného režiséra Spikea Leeho ide na túto tému z iného uhla. A trailer je poriadne nadupaný.

Noví mutanti počtvrté odloženi a odhalení záporáků

Noví mutanti ne a ne vyjít. Tentokrát ale není na vině stav filmu. Zároveň jsme se dočkali odhalení záporáků.

Umbrella Academy oznámila druhú sériu tancom z prvej série

Netflixovský seriál o nezvyčajnej superhrdinskej rodine Umbrella Academy sa dočká druhej série. Netflix oznámil dátum v zvláštnom videu, kde herci zopakovali známy tanec z prvej série.

Studenti budou muset vyšetřit případ ztracených kantorů v hororu pro děti a mládež s názvem Kletba vlkodlačího chlapce

Nakladatelství Argo dnes vydává nový horor pro děti a mládež od briského autora Chrise Priestleyho. Jedná se o první díl ze série Moldánkovské věže s podtitulem Kletba vlkodlačího chlapce.

Disney+ překonalo Netflix ve sledovanosti

Netflix má díky obrovské knihově a podpoře ve většině států velký počet uživatelů. Jenže Disney+ nyní vydalo své statistiky a jeden seriál překonal statistiky nejsledovanějšího Netflix hitu.