Proč je nová Wonder Woman tak špatná?!

Po čtyřech měsících jsme se konečně dočkali a naše lesy, háje a streamovací platformy navštívilo pokračování filmu s pohlednou Gal Gadot. Tentokrát se Patty Jenkins chopila i scénáře, což byla chyba.

Joss Whedon čelí kritice za původní Justice League

Režisér Joss Whedon se na pracovišti chová jako tyran. To tedy alespoň tvrdí hvězdná Gal Gadot a Ray Fisher. Představitelé Wonder Woman a Cyborga měli mít údajně s režisérem nejeden konflikt.

Wonder Woman dostala k budúcemu 80-tému výročiu logo

V krátkom DC FanDome paneli sme mali možnosť vidieť odhalenie nového loga pre nadchádzajúcu oslavu 80. rokov (rok 2021) Wonder Woman.

Wonder Woman ukázala nový trailer

Začíná nám event DC FanDome a první na řadě je panel věnující se filmu Wonder Woman 1984. Poprvé si můžeme pořádně prohlédnout záporačku Cheetah.

The Rock, Gal Gadot aj Margot Robbie prezentujú najlepšie cosplaye v príprave na DC FanDome

Herecké hviezdy, ktoré vo filmoch a seriáloch zobrazujú známych superhrdinov, sa zapojili do verejných videí propagujúcich cosplaye ich vlastných postáv. Všetko na oslavu DC FanDome.

Vypočujte si epický orchestrálny cover Blue Monday z traileru Wonder Woman 1984

Páčil sa vám trailer na Wonder Woman 1984? Alebo sa vám skôr páčila hudba v ňom použitá? Teraz si ju môžete pustiť v plnej dĺžke bez traileru.

Omrkněte první záběry z Wonder Woman 1984

Nová éra Wonder Woman bude odstartována v závěru jara nadcházejícího roku. Fanoušci se mohou těšit na barevné 80. v nové realitě, v níž bude hlavní hrdinka čelit novému, mocnému nepříteli.

4

Wonder Woman 1984

2020

Liga Spravedlnosti

2017

8

Zack Snyder's Justice League

2021

Smrt na Nilu

2020