Hororová minisérie Pomsta s chutí třešní spojí Hollywood s čarodějnickými rituály

Netflix vydal oficiální upoutávku na zbrusu novou minisérii Pomsta s chutí třešní, která diváky naučí, že černá magie není vždy ta nejlepší cesta, jak někomu zničit život.

V zajetí démonů 3: Kvalitní film, ale slabší horor

Série The Conjuring stále patří mezi to nejlepší, na co se lze v rámci současného hororu podívat. Třetí část kráčí ve stopách kvality svých předchůdců, příběh už však není tak děsivý.

Tohle dělá každý sitcom: 5 stereotypů ze sitcomů

Naše série různých stereotypů pokračuje oblíbením žánrem sitcomů. Vybrali jsme nejznámější a nejčastěji používané stereotypy z různých sitcomů a podrobněji je vysvětlujeme.

V zajetí démonů: Na Ďáblův příkaz míří do cílové rovinky, studio Warner Bros. vydalo finální trailer

Premiéra očekávaného pokračování franšízy V zajetí démonů se blíží. Studio Warner Bros. Pictures proto vydalo finální trailer děsivého případu, který přepsal historii amerického soudnictví.

Vlajková loď hororu se vrací, The Conjuring 3 se ukazuje v oficiálním traileru

Proslulí vyšetřovatelé paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi řeší děsivý případ, který otřásl americkým soudnictvím. Třetí část hororové série The Conjuring se ukázala v oficiálním traileru.

Český Zaklínač Witcher Stories odhaľuje oponu v novom videu zo zákulisia

Skupina českých nezávislých filmárov v novom videu zo zákulisia nakrúcania vysvetľuje, ako nakrúcali zatiaľ poslednú epizódu a kde robí mnoho amatérskych filmov chybu, ktorej sa snažia vyhýbať.

HBO spojí viktoriánskou Anglii s nadpřirozenem, nadcházející seriál The Nevers v oficiálním traileru

Dramatický seriál The Nevers od HBO zanedlouho přiřkne obyvatelkám viktoriánského Londýna nadpřirozenou sílu, která svou povahou odporuje nejen Božím zákonitostem.

Brány čarodějnické školy Alfea se právě otevírají novým studentům magie v seriálu Winx Saga: Osud

Netflix přichází s novým seriálem Winx Saga: Osud, jenž představí partu náctiletých studentů magie. Ti se učí ovládat své kouzelnické schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce.

Zničené detstvo? Netflix opäť adaptuje a opäť po svojom

Animovaný seriál Club Winx bol pre mnohých známou rozprávkou z detstva. Netflix mu však v novej adaptácii pridáva zrelší tón. Problém nastal v kontroverznom obsadení...

Posledná séria Sabriny postaví mladú čarodejnicu proti Lovecraftovským desom

Sabrina od Netflixu vstupuje do svojej štvrtej a poslednej série. Po krátkom teaseri tu konečne máme plnohodnotný trailer, ktorý nám prezrádza desivý dej a ukazuje Desy inšpirované H. P. Lovecraftom.

The Old Ways: Exorcizmus s prímesou mexického folklóru

The Old Ways predstaví príbeh novinárky, ktorá pri vyšetrovaní čarodejníctva skončí v rukách miestnych exorcistov.

Coco se chce stát čarodějkou v nové manga sérii

Nakladatelství CREW tento týden vydalo první svazek krátké fantasy manga série s názvem Ateliér špičatých klobouků. Jedná se o čarodějnický pohádkový příběh s krásnou kresbou.

Fantasy podání čarodějnických procesů v románu Holubice a had

V našich končinách zatím neznámá autorka Shelby Mahurin již brzy přijde se svým prvním fantasy románem Holubice a had ze stejnojmenné série, který se věnuje čarodějnickým procesům.

Na scénáři pro Posledního lovce čarodějnic 2 se pilně pracuje. Naznačil to Vin Diesel na svém Instagramu

Podle všeho se přeci jen dočkáme pokračování příjemného fantasy béčka Poslední lovec čarodějnic, kde si hlavní roli opět střihne Vin Diesel.

Česká autorka Petra Neomillnerová nabízí první díl trilogie Písně čarodějky zdarma

Nedávno jsme Vás informovali, že český autor scifi, František Kotleta, nabízí dva své tituly zcela zdarma. Této iniciativy se chytila i česká fantasy autorka Petra Neomillnerová.

Shrnutí hlavního traileru na třetí sérii seriálu Sabrina

Již dlouhou dobu čekáme na pokračování příběhu o mladé čarodějce Sabrině. Pojďme se podívat na co se můžeme podle nového traileru těšit ve třetí sérii tohoto seriálu.