Zobrazit vše ve dne 6. 4. 2022

Vikinská řežba Seveřan je podle prvních reakcí nejlepším filmem Roberta Eggerse

Už zanedlouho budeme moci jít do kina na novou filmovou pecku jménem Seveřan od Roberta Eggerse. Snímek se již dočkal prvních reakcí, přičemž se zdá, že Eggers natočil zatím svůj vůbec nejlepší film.

Obutá mušlička Marcel se vydává na velkolepou cestu, aby nalezla svou rodinu

Přednedávnem nám studio A24 nadělilo plnohodnotný trailer na komediální drama jménem Marcel the Shell with Shoes On, ve kterém budeme sledovat Marcela, malou mušličku, jež se snaží najít svou rodinu.

Thriller There Are No Saints představí mexického antihrdinu, který dychtí po kruté pomstě

Studia Paramount a Saban Films nám společně představují zcela nový akční thriller, který ponese název There Are No Saints. V něm se schopný a smrtící bývalý člen kartelu vydává na cestu krvavé pomsty.

V mysteriózním seriálu Za hranicí najde Josh Brolin díru v zemi, kterou patrně nestvořila lidská ruka

Amazon nám již zanedlouho nadělí zcela nový seriál jménem Za hranicí, ve kterém se v hlavní roli představí Josh Brolin. Ten brzy zjistí, že na jeho pozemcích jsou ukrytá velice znepokojivá tajemství.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #55

Komu není rady, tomu není pomoci

Po výprasku, který obdrželi naši hrdinové po setkání s posádkou lodi Klapka, se nyní musí skupina vypořádat s otázkou, co dál. Situace se zdá na první pohled neřešitelná.

Agricola oslaví 15 let big boxem

Desková hra Agricola se vrátí v podobě výročního vydání odkazující se na patnáct let od svého vzniku. Díky tomuto vydání bude možné sehnat dlouho těžko dostupné promo karty, mimo jiné.

V seriálu Prehistoric Planet budou s dinosaury putovat David Attenborough a Hans Zimmer

Pro Apple TV+ vzniká zbrusu nový seriál o pradávných dinosaurech, kterým nás provede známý britský přírodovědec a dokumentarista David Attenborough. O hudbu se zas postará oscarový Hans Zimmer.

Robert Downey Jr. připravuje pro HBO nové seriály o Sherlocku Holmesovi

Herec Robert Downey Jr. se vrací do kriminálního světa Arthura Conana Doyla. Opět jako Sherlock Holmes? To se teprve uvidí. Rozhodně ale jako výkonný producent ke dvěma zbrusu novým seriálům pro HBO.