Zobrazit vše ve dne 28. 1. 2021

Kevin Hart se oficiálně přidává k hereckému obsazení Borderlands filmu

Film na motivy slavné střílečky z produkce studia Gearbox je sice v produkci již od roku 2015, ale natáčení začne teprve v průběhu letošního roku. No a jeho součástí je, již oficiálně, i Kevin Hart.

Románový cyklus Warhammer 40 000 - Horovo kacířství dostává sedmý díl

Po osmi měsících bude české nakladatelství Polaris vydávat nový díl z románového cyklu Warhammer 40 000 - Horovo kacířství. Půjde o sedmý díl s podtitulem Legie, který se bude věnovat legii Alfa.

Věčné duše - ROZDĚLENY! Potkají se dnes?

V minulé epizodě se Věčné duše rozdělily do tří skupin. Každá skupina se vydala vyřešit svůj úkol. Dokáží ho všichni splnit? A setká se dnes opět celá parta?

Netflix chystá animované seriály Tomb Raider a Ostrov lebek

Netflix získal další známé značky. Ve spolupráci s Legendary Television nabídne divákům dva animované seriály. Jeden bude ze světa Tomb Raider a druhý z Ostrova lebek (v originále Skull Island).

Pokračování filmové Lary Croft v rukou nového režiséra

Tomb Raider z roku 2018 byl nemastný neslaný. Sice jsme se dočkali kvalitní akce, ale postavy a příběh byly dost plytké. Napravit se to ale pokusí režisérka, která dostala na starost pokračování.

První klip superhrdinského Invincible od tvůrce Walking Dead

Marvel ani DC nemají patent na superhrdinské komiksy. Amazon nám tedy přináší klip na drsnou superhrdinskou akci od Image Comics. Za původním komiksem nestojí nikdo jiný, než Robert Kirkman.