V zajetí démonů: Na Ďáblův příkaz míří do cílové rovinky, studio Warner Bros. vydalo finální trailer

Premiéra očekávaného pokračování franšízy V zajetí démonů se blíží. Studio Warner Bros. Pictures proto vydalo finální trailer děsivého případu, který přepsal historii amerického soudnictví.

Vlajková loď hororu se vrací, The Conjuring 3 se ukazuje v oficiálním traileru

Proslulí vyšetřovatelé paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi řeší děsivý případ, který otřásl americkým soudnictvím. Třetí část hororové série The Conjuring se ukázala v oficiálním traileru.

Angelina Jolie se ocitne v ohnivém pekle, akční thriller Those Who Wish Me Dead oživí její hereckou kariéru

Herečka Angelina Jolie se vrací do své komfortní zóny akčních snímků. HBO Max představilo trailer nervy drásajícího thrilleru Those Who Wish Me Dead, který promění montanskou divočinu v ohnivé peklo.

V románu Silikonový ostrov zažijete kyberpunkové peklo

Silikonový ostrov, pekelné místo na Zemi, které oplývá kovem, elektronickým odpadem, kyberimplantáty a virtuálním drogami. Toto místo budou moci čeští čtenáři navštívit koncem letošního března/marce.

Řídit Peklo jako firmu opravdu není dobrý nápad

I český autor vystupující pod pseudonymem Oskar Fuchs letos rozšíří knižní repertoár nakladatelství Epocha. Jeho nový akční fantaskní román Pekelný pastýř vezme čtenáře do role vládce Pekla.

Katastrofický snímek Skyfire rozpoutá peklo v ráji na zemi

Studio Screen Media Films vypustilo do světa oficiální trailer snímku Skyfire. Akční podívaná s prvky katastrofického scénáře se divákům zpřístupní na VOD po Novém roce.

Satanistický horor Anything for Jackson již brzy odkryje zákoutí černé magie a exorcismu

Zvrácené užití černé magie a mrazivou hranici toho, kam až jsou truchlící lidé kvůli lásce a ztrátě svých blízkých schopni zajít, již brzy představí hororový snímek Anything for Jackson.

HBO otevře brány pekla v hororové minisérii 30 Coins

HBO v příštím roce uvede osmidílnou hororovou minisérii 30 Coins, která diváky vezme na mysteriózní výlet do podsvětí malé španělské vesnice.

Polonahý Tom Ellis láka opäť na piatu sériu Lucifera

Prvá polovica piatej série Luciefra už tróni na Netflixe a ten sa nevzdáva vo svojej propagácií. Nové videá ukazujú tie najsexi scény zo seriálu a najlepšie momenty piatej série.

Danny Trejo vedie lovcov duší v mizerne vyzerajúcej sci-fi/fantasy sérií Paragon

Najakčnejší mexičan modernej doby, Danny Trejo, podporuje svojou prítomnosťou zdanlivo nízkorozpočtovú sci-fi/fantasy sériu Paragon: The Shadow Wars.

Lucifer v najsexi momentoch oznamuje dátum piatej série a pokračovanie v šiestej

Serilový Lucifer, ktorý našiel minulý rok nový domov na streamovacej platforme Netflix, oznámil dátum premiéry piatej série poriadne sexi videom. Seriál navyše dostane aj šiestu a poslednú sériu.

Nejrychlejší superhrdina Flash se vrací v šestém svazku s podtitulem Když zamrzne peklo

Posledním komiksem, které bude nakladatelství CREW vydávat tento měsíc, bude šestý svazek ze série Flash s podtitulem Když zamrzne peklo.

Reboot série Hellraiser našiel režiséra

Ikonická franšíza Hellraiser bude mať nový reštart. Tentokrát sa na režisérsku stoličku posadí David Bruckner.

Morava, krásná zem III: Genesis rozpoutává peklo v Rohatci

Vyvolávání nemrtvých? Satanismus a uctívači black metalu? To vše je na Moravě možné! Tedy dle série Morava, krásná zem, jejíž třetí díl se nyní usídlil na českých VOD kanálech.

Flash 6: Když zamrzne peklo

Joshua Williamson
2020