Zobrazit vše ve dne 5. 1. 2022

Druhá část knižní trilogie o minulosti velkoadmirála Thrawna brzy vyjde česky

Star Wars: Thrawn Ascendence: Větší dobro přímo navazuje na události knihy Chaos na vzestupu a ještě více přibližuje svět a politiku Chissů, stejně jako minulost samotného Thrawna.

TOP 5 Epizoda S1E94

Zapomenuté seriály 90. let

Devadesátá léta byla šílené období pro seriálovou tvorbu. Dala nám mnoho oblíbených titulů. Dnes si ale nebudeme připomínat to nejlepší. Naopak, podíváme se na seriály, které byly zapomenuty.

Studentka začne rázně zkoumat svou sexualitu poté, co její kluk na dálku oznámí, že za ní přijede

Mladá Avery má šílený strach z toho, že až se konečně shledá se svým přítelem, se kterým má vztah na dálku, tak bude stát v posteli za prd. Proto se rozhodne, že před jeho příjezdem se krapet pocvičí.

Druhá fáze Star Wars: Vrcholné Republiky se vrátí v čase

Fáze v originále nazvaná Quest of the Jedi odstartuje letos na podzim a podíváme se v ní do doby 150 let před událostmi dosavadních příběhů z období Vrcholné Republiky.

Natáčení, v němž šlo o život. Herci z válečného filmu Četa si museli projít nezáviděníhodným peklem

Pokud patříte mezi lidi, kteří by řekli, že herectví je po všech směrech jednoduchou a pohodlnou profesí, schválně se o svůj názor podělte s herci filmu Četa. Určitě vás s ním totiž pošlou do háje.

Kvůli podivné chorobě je jedinou potravou mladé ženy krev a syrové maso. Její hlad však stále roste

V roce 2020 se na londýnském filmovém festivale představil horor Rose: A Love Story, který vypráví o mladé ženě se zvláštní a znepokojivou chorobou. Film se konečně dostává i mezi televizní diváky.

Film Uncharted ukazuje celou akční scénu v letadle

Po zhlédnutí traileru z konce loňského roku musí být všem jasný, že film Uncharted s Tomem Hollandem v hlavní roli sází na akční scény a pohrdá fyzikálními zákony.

Liam Neeson v akčním thrilleru Blacklight dokáže, že ohrožovat jeho rodinu je opravdu špatný nápad

Tak tu máme další akčňák s Liamem Neesonem v hlavní roli. Ten ponese název Blacklight, na jehož oficiální trailer se můžete podívat uvnitř článku. A obsahuje všechno, co byste od něho mohli čekat.