Zobrazit vše ve dne 21. 9. 2021

John Wick z Japonska se opravdu nepovedl

Netflix přichází s dalším akčním filmem, který nás zavádí do drsného prostředí japonského podsvětí. Je škoda, že tak zajímavý koncept dopadl opravdu bídně. Tento akčňák totiž zklamal na plné čáře.

Mohla by Jamese Bonda hrát žena? Daniel Craig na to dal jasnou odpověď

Fanoušci už dlouhá léta diskutují o tom, kdo by mohl po Craigovi převzít korunu agenta 007. A mezi kandidáty patří i několik hereček. Ale hodilo by se to vůbec pro takovou roli?

Malcolm McDowell už Mechanický pomeranč vidět nechce. Nemá na to žaludek

Slavný britský herec uvedl, že už se nechce podívat na film, kterému vděčí za svou velkou kariéru. A není se čemu divit, však v něm ztvárnil jednu z nejodpornějších postav v historii filmu.

Tom Hanks jako inženýr v postapokalyptické sci-fi, ve které mu budou dělat společnost pes a nešikovný robot

Tom Hanks opět povede trosečnický život... tak trochu. V připravované sci-fi od režiséra Hry o trůny mu však místo míče budou dělat společnost dva nezvyklí parťáci.

Na splatterpunkový akční sci-fi román Do pekla a zpět budete potřebovat silný žaludek

Tuzemský autor Jakub Hoza přichází s novým románem ve stylu rané tvorby Kulhánka, Kopřivy či Kotlety. Kniha Do pekla a zpět čtenáři naservíruje extrémně brutální řežbu, která není pro slabé povahy.

Zaklínač: Tvůrci už nebudou diváky mást skákáním z jedné časové linky do druhé. Místo toho chystají řadu cliffhangerů

Druhá série se pokusí napravit otravnou věc, která mnohé fanoušky štvala v řadě předešlé. Místo toho se na nás ale vytasí s novinkou, kterou s velkým potěšením používá celá řada příběhových seriálů.

Tento týden s Na tahu (20.9. - 26.9.)

Arila je za námi. Proto se vracíme do běžného režimu bez nedělního streamu. Ale nemusíte se bát! I tento týden si nás užijete třikrát - Věčné kecy, Věčné duše a Lamy Na tahu. No není to paráda?

Nemají ani páru o tom, co jsou to Star Wars, říká o Kathleen Kennedy a J.J. Abramsovi bývalá Lucasova manželka

Lucasova manželka pracovala na původní trilogii Star Wars, která je pro fanoušky známé sci-fi série modlou. Vlídná slova k novodobé trilogii však rozhodně nemá.