Zobrazit vše ve dne 5. 10. 2021

A House on the Bayou: Nezvaní hosté z pekla zavaří život rodince, která chtěla mít poklidnou dovolenou

Tak nám Blumhouse opět naservíruje další hororovou podívanou. Tentokrát z pochmurného prostředí Louisiany, kde se nachází místo, na němž žijí lidé, které byste rozhodně nechtěli mít za sousedy.

Jižní Korea žaluje Netflix, požaduje finanční kompenzaci za údržbu přetížené sítě

Jihokorejský poskytovatel internetových služeb SK Broadband žaluje americký Netflix kvůli rapidnímu nárůstu datového toku v souvislosti se streamováním populárních titulů z lokální produkce.

Nejšílenější postava z Trainspottingu se dočká vlastního seriálu

Herec Robert Carlyle prozradil, že je v přípravě seriál, který bude vycházet ze slavného Trainspottingu. Na celém projektu pracuje i sám autor původních předloh.

,,Jsi zrůda, jsi tlustá a máš hnusný vlasy“ – Olivia Munn se pokusí potlačit příval sebekritických myšlenek

Režisérský debut herečky Justine Bateman představí mladou ženu Violet, která se rozhodne skoncovat s nekonečným tokem negativních myšlenek. Je toho ale vůbec schopná?

Tick, tick…Boom! je životopisným filmem o slavném muzikálovém skladateli, kterého ztvární bývalý Spider-Man

Skladatel Lin-Manuel Miranda představuje svůj vůbec první celovečerní film, který se bude samozřejmě věnovat hudbě. Tick, tick…Boom! má první plnohodnotný trailer.

Tento týden s Na tahu (4.10. - 10.10.)

První říjnový týden! Rozběhl se náš Štětcober a ve středu si něco namalujeme něco společně na Na tahu štětcem. Čtvrtek bude tradičně ve znamení Věčných duší a v sobotu si užijeme Lamení!

Mysteriózní drama Wolf nahlédne do mysli mladého muže, který věří, že je skutečným vlkem

Hráli jste si jako caparti na to, že jste nějakým zvířetem? Tak některým lidem to nejen zůstalo, ale dokonce se domnívají, že o žádné hraní nejde. Naopak. Být člověkem je pro ně ta pravá faleš.

Historický spektákl Ridleyho Scotta Poslední souboj ukáže osobní konflikt i Stoletou válku

Ridley Scott i přes jeho pokročilý věk s filmy neskončí. Podíváme so do 14. století, kde neshody dvou mužů vyústí v souboj na život na smrt. Ten se odehraje na pozadí Stoleté války.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #35

Toaletní průšvih

Po odchodu rozloučení s Sharlot, která opustila skupinu za doprovodu kočičáka Julienna, se naši hrdinové vydávají přímo do Othemoorské bažiny do města Othe.