Zobrazit vše ve dne 1. 6. 2022

Kevin Hart a Woody Harrelson navážou neobvyklou spolupráci v akční komedii The Man from Toronto

Netflix se pochlubil vůbec prvním oficiálním trailerem na akční komedii The Man from Torronto, ve které se v hlavních rolích objeví Kevin Hart a Woody Harrelson. Podívat se něj můžete uvnitř článku.

John DiMaggio za návrat do Futuramy přidáno nedostal. Herec si neodpustil rýpnout do Disneyho

Příští rok se dočkáme nové série Futuramy, ovšem nějakou dobu nebylo jisté, zda v ní uslyšíme i hlas Johna DiMaggia. Herec měl totiž určité podmínky, které ovšem nakonec patrně nebyly zcela splněny.

Oceňované drama Muréna, na kterém se podílel Martin Scorsese, bude netradičním příběhem o dospívání

V polovině léta se můžeme těšit na jeden ze snímků, který minulý rok zabodoval na filmovém festivale v Cannes. Tím bude drama Muréna, které bude vyprávět poutavý příběh o těžkém dospívání mladé dívky.

Přízrak Stephena Langa začne v hororu Mid-Century dělat manželskému páru ze života peklo

Studio Lionsgate se nám rozhodlo nadělit další horůrek. Tentokrát se podíváme na život manželského páru, který se přestěhuje do domu, v němž straší duch hrozivého vraha. Co když je ale vše jinak?

Věčné duše Epizoda Věčné duše #61

Podniky Hupperdooku

Po nalezení Pozua, poražení Zorxeona a návratu do materiální sféry se Věčné duše ocitají ve Vile. Řeší problematiku svého návratu a potenciálního nebezpečí, které mohla tato skutečnost vytvořit.

Jeff Bridges si v akčním seriálu The Old Man zahraje bývalého CIA agenta, kterého čeká pěkně perný den

Již tento měsíc se můžeme těšit na akční seriál jménem The Old Man, ve kterém se hlavní role ujme slavný Jeff Bridges. Ten si zahraje bývalého agenta, kterému půjde po stopách řada elitních zabijáků.

Bojový choreograf nejlepší šermířské scény ze Zaklínače se vrací pro třetí řadu

Do třetí řady seriálového Zaklínače se vrací známý bojový choreograf Wolfgang Stegemann. Ten je například zodpovědný za parádní souboj mezi Geraltem a Renfri, kterého se fanoušci dočkali v první řadě.