Zobrazit vše ve dne 8. 11. 2021

Hříšníci, kajte se! V seriálu Hellbound budou občané Soulu stahováni do pekla démonickými bytostmi

Korejský seriál se nám pochlubí s pěkně nebezpečnými bytostmi, které začnou posílat lidi do pekel. Hororovou jízdu si vzal na starost filmař, který před pár lety ohromil svět se svým zombie trhákem.

Knižní novinky 1.11.–7.11.: Evropské komiksy jedou!

Nové knižní novinky jsou zase tady a s nimi i pořádná dávka knih a komiksů, které během uplynulého týdne vyšly v Česku a na Slovensku. Dnešní epizoda je ve znamení evropských komiksů!

Nová řada Magic the Gathering se bude točit kolem svatby

Na Innistradu se odehraje největší upírská svatba, jakou kdy tento svět poznal. Pro hráče to znamená další edici s upíry, zombiemi a dalšími oblíbenými archetypy, stejně jako nové zajímavé mechaniky.

Hudební dokument si posvítí na legendární koncert skupiny Oasis

Jste fanoušci známé hudební skupiny Oasis? Tak to byste si rozhodně neměli nechat ujít nadcházející dokument od Jakea Scotta. Zaměří se totiž na velkolepý koncert z roku 1996.

Jak by vypadalo finále Dextera, kdyby ho měl na starosti jeden z původních showrunnerů?

Showrunner Clyde Phillips se podělil o svou vizi toho, jak by seriál Dexter skončil, kdyby ho měl pořád na starosti. A oproti tomu, co jsme nakonec dostali, to rozhodně zní mnohem líp.

V novém plakátu na Spider-Mana je pavoučí hrdina v obklopení známých padouchů

Spidey to v nadcházejícím snímku nebude mít jednoduché. Bude se totiž muset postavit hned několika známým záporákům z předešlých filmů, kteří mu dají pěkně zabrat.