Nové plakáty na druhou sérii Zaklínače potvrzují, že fatalismus je v Severních královstvích populární

Už za pár měsíců k nám dorazí další série o bělovlasém zabijákovi monster. Netflix proto vydal tři nové plakáty, které poukazují na důležitost osudu.

Bude další Terminátor? Pokud ano, měl by údajně inklinovat k hororovému žánru

Některé série zkrátka neumí zemřít. Obzvlášť, když se jedná o série tak slavné. Důkazem jsou i drby o tom, že se připravuje zcela nový Terminátor, který se bude od těch ostatních velice lišit.

Věčné kecy Epizoda S1E10

Osud světa a modrý kecal

Již dnes večer nás čeká skvělé trio! Náčelnos Jiras, upovídaný Robko a charismatický Gelu! Tohle si nemůžete nechat ujít.

Netflix už získal i DiCapria, hvězdně obsazená sci-fi komedie Don't Look Up dorazí k divákům o Vánocích

Netflix zveřejnil oficiální teaser sci-fi komedie Don't Look Up, která vypráví příběh dvou bezvýznamných astronomů na obrovském mediálním turné, jež varuje lidstvo před blížící se katastrofou.

Oscarový Paolo Sorrentino natočil nový snímek, drama Boží ruka míří na filmový festival v Benátkách

Netflix představil oficiální teaser nejnovějšího snímku oscarového režiséra Paola Sorrentina. Příběh o osudu, rodině, sportu, filmu, lásce a ztrátě doputuje ke globálnímu publiku koncem roku.

Dramedy série Post Mortem odkryje osud norského městečka, které se ocitne pod nadvládou upírky

Netflix přichází s komediálním dramatem Post Mortem: Město, kde nikdo neumírá, které kloubí komediální prvky s tvrdou realitou posmrtného upířího života.

Výpověď o mužské krizi středního věku nabídne dramedy série Pan Corman od Apple TV+

Desetidílná dramedy série Pan Corman s Josephem Gordonem-Levittem v hlavní roli, která nastaví zrcadlo mužské krizi středního věku, nedávno ukázala oficiální trailer.

Severská mysteriózní sci-fi série Katla se dočkala oficiálního traileru

Osmidílná série Katla odkrývající hrůzostrašná tajemství, která měla zůstat navždy pohřbena pod ledem, se nyní dočkala oficiálního traileru, který vyvolává více otázek než odpovědí.

Sopečná erupce v mysteriózní sci-fi sérii Katla odkryje děsivá tajemství, která měla být navždy pohřbena pod ledem

Výbuch sopky obrátí život malé islandské komunity vzhůru nohama. Mysteriózní sci-fi série Katla, která oplývá hrůzostrašnou atmosférou, se představila v oficiálním teaseru od Netflixu.

Osudová přitažlivost se bude zrcadlit v romantickém dramatu Long Weekend

Studio Sony Pictures láká na zamilovanou atmosféru dlouhých letních večerů a nespoutané svobody. Romantické drama Long Weekend se představilo v oficiálním traileru.

Winx Saga: Osud dostane druhú sériu

Nerdfix adaptácia animovaného seriálu o vílach dostane druhú sériu. Služba to oznámila krátkym teaserom, ktorý naznačuje nové transformácie.

Winx Saga: Osud vám propálí mozek

Co funguje v kreslené podobě, nutně nemusí být úspěšné i v hrané verzi. Toto rčení přesně vystihuje nové Winx, které si pod svá (vílí) křídla vzal Netflix.

Zvrácenou psychologickou hru odstartuje milostný trojúhelník v napínavé minisérii Ví o tobě

Netflix přichází napínavou minisérií Ví o tobě, jež je adaptací stejnojmenného románu britské spisovatelky Sarah Pinboroughové. Zvrácená psychologická hra se představuje v oficiálním traileru.

HBO spojí viktoriánskou Anglii s nadpřirozenem, nadcházející seriál The Nevers v oficiálním traileru

Dramatický seriál The Nevers od HBO zanedlouho přiřkne obyvatelkám viktoriánského Londýna nadpřirozenou sílu, která svou povahou odporuje nejen Božím zákonitostem.

Brány čarodějnické školy Alfea se právě otevírají novým studentům magie v seriálu Winx Saga: Osud

Netflix přichází s novým seriálem Winx Saga: Osud, jenž představí partu náctiletých studentů magie. Ti se učí ovládat své kouzelnické schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce.

Osud představitele hnutí za práva Afroameričanů se otiskne do životopisného dramatu Judas and the Black Messiah

Americký režisér Shaka King přichází se svým druhým celovečerním snímkem Judas and the Black Messiah. Studio Warner Bros. Pictures nedávno vypustilo do světa nový trailer.

Osudy reptiliánského prince Alartaryra Ascoga

Začínající autorka Sarah Maya Židek zkouší své štěstí na crowdfundingové stránce Pointa.cz s titulem Bílé křídlo. Jedná se o první díl sci-fi série s názvem Přes práh smrti do života.

Osudy ruského sirotka vycvičeného KGB ke špionáži v Americe

Nově vydaný komiks Čertův rypák / Tulipánek nám servíruje těžký atmosférický příběh z poválečného období, který díky své kresbě a příběhu patří k tomu nejcennějšímu, co v evropském komiksu vzniklo.

David Harbour konečně může mluvit o osudu Jima Hoppera ve Stranger Things 4

Dlouhou dobu nebyl známý osud oblíbené postavy Jima Hoppera ze seriálu Stranger Things 4. Díky únorovému traileru však víme, že bude mít důležitou roli i v chystané čtvrté sezóně.

Najstratovejšie filmy uplynulého roka sú Cats, Gemini Man a posledný Terminátor

Prešiel fiškálny rok a to znamená, že sa môžeme pozrieť na tržby jednotlivých filmov. Tri z nich mali tento rok vážne veľkú smolu a nie len že si na seba nezarobili, ale majú aj poriadnu sekeru.

Osud Česka v alternativní budoucnosti uzavře poslední díl trilogie Purpurová noc

I když situace pro nakladatelství v době pandemie Covid-19 není příliš příznivá, malé alternativní nakladatelství Brokilon se snaží, co to jen jde a vydává poslední díl fantasy trilogie Purpurová noc.

Dave Filoni přináší důležité informace o osudu Ahsoky Tano

Ahsoka Tano je zkrátka úžasná a její rostoucí armáda fanoušků je toho jasným důkazem. Bohužel většinu znepokojila jejích pár sekund slávy ve filmu Vzestup Skywalkera. Jeden z jejích stvořitelů, Dave…

Terminátor: Temný osud nás vrací ke kořenům série

James Cameron se znovu vrátil ke svému Terminátorovi, režisérské otěže sice přenechal Timu Millerovi, ale stejně na celý nový snímek dohlížel. Díky tomu se tak trochu pozapomněl děj nových filmů a…

7

Terminátor: Temný osud

2019

Assassin's Creed: Poslední potomci 3 – Osud bohů

Matthew J. Kirby
2021