Zobrazit vše ve dne 22. 9. 2021
TOP 5 Epizoda S1E79

Filmy lepší než knihy

Filmové adaptace knih jsou vždy náročné téma. Někdy se těšíme na film podle naše oblíbené knihy, jen abychom pak byli zklamaní. My jsme se rozhodli jet do rizika a ukázat TOP 5 filmů lepších než knihy

Věčné kecy Epizoda S1E10

Osud světa a modrý kecal

Již dnes večer nás čeká skvělé trio! Náčelnos Jiras, upovídaný Robko a charismatický Gelu! Tohle si nemůžete nechat ujít.

Desítky tisíc fanoušků chtějí po studiu Disney remake Eragona. Přidal se k nim i autor původní předlohy

Řekněme si to na rovinu. Filmová adaptace slavného fantasy románu dopadla katastrofálně. Fanoušci však věří, že se jednoho dne dočkají důstojného zpracování. Obrací se proto na Disney.

Dočkáme se dalších Dannyho parťáků? Režisér předešlých dílů uvažuje o natočení čtyřky

Mnoho fanoušků považuje sérii Dannyho parťáků za definitivně uzavřenou. Ale co když tomu bude nakonec jinak? Je možné, že bychom se přeci jenom čtvrtého dílu dočkali?

První série The Wheel of Time ještě ani není venku a už se bude přeobsazovat

Z neznámých důvodů dojde ve druhé sérii očekávaného fantasy seriálu k přeobsazení jedné ze zásadních postav. Že by se odcházející herec s někým pohádal?

I slovenská fantastika může být světová!

Nová crowdfundingová kampaň Aj slovenská fantastika môže byť svetová! má důležité poslání, přesvědčit čtenáře o kvalitách slovenské literatury, najít nové fanoušky a zpropagovat začínající autory.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #33

Lež

Věčné duše v převlečení inflitrovaly vilu vinařské společnosti Laffath a Legrand. Zjistily, že za jejich vysokým prodejem je skutečně něco nekalého.

Jejich život bude ve vašich rukou. Interaktivní film Escape the Undertaker představuje první trailer

Vaše činy rozhodnou o osudu hlavních postav. Přijde vám to povědomé? Netflix totiž opět přichází s dalším interaktivním filmem. Tentokrát si v něm zahrají wrestlingové hvězdy.

Death Note 2: Tvůrci slibují, že fanouškovskou kritiku prvního filmu budou brát v potaz

Netflixová adaptace slavné mangy příliš sláby věru nesklidila. Ale její tvůrci slibují, že nadcházející pokračování bude mnohem lepší, protože bude brát veškerou kritiku v potaz.